تصاویر تبلیغاتی هواوی P20 به دوربین سه‌گانه این دستگاه اشاره می‌کنند!

اخیرا تصاویر تبلیغاتی رسمی برای پرچم‌دار سری P چینی‌ها به نمایش گذاشته شده است و این تصاویر از بکارگیری دوربین سه‌گانه در کنار بهره‌مندی از هوش مصنوعی در دوربین‌های گوشی هواوی P20 حکایت دارند.

عکس‌های پیشین فاش شده از این اسمارت‌فون، تنها به حضور دو لنز دوربین در پنل پشتی دستگاه اشاره می‌کردند و شاید بتوان از این موضوع نتیجه گرفت که احتمالا مدل پرو این محصول از دوربینی سه‌گانه بهره می‌برد. همان‌طور که در تصاویر نیز مشاهده می‌کنید، هواوی برای تبلیغ توانایی دوربین‌های این محصول از شعار “See mooore with AI” استفاده نموده که در حقیقت وجود سه حرف O در کلمه “mooore” به‌خاطر تجهیز گوشی P20 به دوربین سه‌گانه است.

هواوی P20

البته باید افزود که نحوه قرارگیری دوربین سوم و جدا بودن آن از دیگر لنزها اندکی عجیب به‌ نظر می‌رسد ولی فعلا برای فهمیدن دلیل این موضوع از زبان سازنده، باید تا روز رونمایی از پرچم‌دار مورد بحث، یعنی ۲۷ ماه مارس صبر نماییم.

هواوی P20

مسئله بحث‌برانگیز دیگر درباره دستاورد جدید شرکت هواوی وجود یک بریدگی در بخش بالایی نمایشگر بوده که شاید بتوان گفت این دستگاه با استفاده از هوش مصنوعی از فناوری تشخیص چهره برای بازگشایی قفل صفحه استفاده خواهد کرد ولی صحت این موضوع هنوز تایید شده نیست.