نحوه غیرفعال کردن start shade در ۲۰۱۳ word

شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۳ نسخه جدیدی از Office را منتشر کرد که نمایانگر تحولات زیادی بود. رابط کاربری و تغییرات گرافیکی یکی از واضح ترین تحولات بزرگ در این نسخه می باشد که اگر از نسخه های ۲۰۰۷ یا ۲۰۱۰ به ۲۰۱۳ مهاجرت کرده باشید این تحول را به خوبی حس خواهید کرد.

هنگامی که ایده یا شعری به ذهنمان خطور می کند، دوست داریم سریعا و تا قبل از اینکه آن را از یاد ببریم داخل Word یادداشت کنیم. اما رسیدن به صفحه‌ی سفید ورد کمی طول می کشد. چرا که در ابتدا با صفحه‌ ی Start Screen مواجه می شوید که می بایست نوع برگه خود را انتخاب کنید.

Word 2013 Training

در نسخه های قبلی ورد این صفحه مزاحم Start Screen وجود نداشت و روال کار راحت تر از نسخه ۲۰۱۳ بود. اگر همانند نسخه های قبلی دوست دارید تا به محض بازکردن Word به صفحه سفید نوشتاری منتقل شوید با آموزش امروز مجله اینترنتی گویا آی تی همراه باشید تا انجام این کار را به شما آموزش دهیم.

برای حذف صفحه مزاحم Start Screen  بایستی ابتدا مراحل زیر را دنبال نمایید:

FileOptionsGeneral

Word 2013 Training

سپس در این پنجره به سربرگ start adult choice مراجعه کنید. در این قسمت تنها می بایست تیک گزینه uncover a Start shade when this focus starts را بردارید تا دیگر صفحه Start Screen در ورد برای شما نمایش داده نشود. البته پیشنهاد می شود تا تیک هر ۳ گزینه این بخش برداشته شود تا نرم افزار عملکرد بهتری داشته باشد.

نظرات و دیدگاه های خود را با درباره آموزش این ترفند با دیگر کاربران مجله اینترنتی گویا آی تی در میان بگذارید. همچنین با اشتراک گذاری این ترفند در شبکه های اجتماعی خود این موضوع را به دیگران نیز آموزش دهید.