هر آن چیزی که گیگابایت در کامپیوتکس ۲۰۱۸ عرضه می‌کند

گیگابایت به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت سخت افزار، نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۸ را با رونمایی از چندین محصول متفاوت آغاز می‌کند؛ این کمپانی هر ساله با برپایی غرفه‌ای در نمایشگاه کامپیوتکس به استقبال بازدید کنندگان می‌رود و علاوه بر آن در برج ۱۰۱ نیز یک طبقه اختصاصی را به‌صورت غرفه VIP برای بازدید کنندگان  ویژه در نظر می‌گیرد که فاصله چندانی با محل برگزاری نمایگاه کامپیوتکس ندارد.

امسال گیگابایت با در نظر گرفتن بخش مخصوصی برای گیمرها در غرفه خود به ۳ تم متفاوت از سیستم‌های گیمینگ آماده استقبال از گیمرهاست. گیمرها می‌توانند در غرفه گیگابایت از سیستم‌های گیمینگ حرفه‌ای و محصولات جدید و متنوع گیگابایت بازدید کنند.

Gigabyte-1 هر آن چیزی که گیگابایت در کامپیوتکس 2018 عرضه می‌کند

گیگابایت به جمع تولیدکنندگان حافظه‌های SSD پیوست

این کمپانی امسال در خلال این نمایشگاه به رونمایی از چندین محصول جدید خواهد پرداخت که می‌توان به پرچم دار لپ‌تاپ‌های این شرکت یعنی لپ‌تاپ گیمینگ ۱۷.۳ اینچی X9 DT اشاره کرد که اولین لپتاپ دنیاست که از پردازنده‌های Core i9 با قابلیت اورکلاک بهره می‌برد. از دیگر محصولات جدید گیگابایت که در این نمایشگاه به معرض بازدید عموم گذاشته می‌شود، می‌توان به پاور AP850 اشاره کرد که از استاندار ۸۰ Plus Gold بهره می‌برد و با قیمت مناسب و کیفیت بسیار عالی برای گیمرها عرضه می‌شود، ماوس پد AMP900 به همراه ماوس گیمینگ و حرفه‌ای Aorus M5 رده بالاترین ماوس عرضه شده از سوی این کمپانی نیز در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

Gigabyte-2 هر آن چیزی که گیگابایت در کامپیوتکس 2018 عرضه می‌کند

همچنین گیگابایت به عرضه محصولی جدید برای اولین بار اقدام نموده است، اولین ماژول‌های رم DDR4 گیمینگ گیگابایت تحت برند Aorus در کامپیوتکس ۲۰۱۸ به نمایش گذاشته می‌شوند؛ این رم ها از فرکانس ۳۲۰۰ مگاهرتزی برخوردارند و در ظرفیت‌های ۸ گیگابایتی عرضه و با قیمت مناسب در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.