گلکسی تب (A8 (2017 گواهی FCC را دریافت کرد

به‌تازگی یک تبلت از سامسونگ با شماره مدل SM-T385 توانسته است گواهی FCC را دریافت کند. در واقع انتظار می‌رود این تبلت با گلکسی تب (A 8.0 (2017 در ارتباط باشد، هرچند این موضوع به‌صورت رسمی تایید نشده است. به احتمال زیاد گلکسی تب (A 8.0 (2017 در دو نسخه WiFi و LTE معرفی خواهد شد و مدلی که به‌تازگی توانسته است گواهی FCC را دریافت کند نسخه LTE خواهد بود.

اگرچه FCC اطلاعات سخت‌افزاری گلکسی تب (A 8.0 (2017 را منتشر نکرده است، اما اخیرا یک دستگاه با همین شماره مدل در پایگاه GFXBench رویت شده است که به‌واسطه آن به برخی از مشخصات این تبلت دسترسی داریم. گلکسی تب (A 8.0 (2017 از یک نمایشگر ۸ اینچی با وضوح ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل بهره می گیرد. این تبلت به ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده است و قلب پردازشی آن یک چیپ‌ست ۴ هسته‌ای با کلاک ۱٫۴ گیگاهرتز خواهد بود.

در بخش تصویربرداری گلکسی تب (A 8.0 (2017 می‌توانیم یک سنسور اصلی ۸ مگاپیکسلی را مشاهده کنیم و در بخش جلویی آن از یک نمونه ۵ مگاپیکسلی استفاده شده است. این تبلت به‌صورت پیش‌فرض از اندروید ۷٫۰ نوقا استفاده می‌کند.

متاسفانه هیچ‌کدام از این دو لیست، قیمت این تبلت را در بر نمی‌گیرند و یا از زمان معرفی و عرضه آن هیچ‌گونه اطلاعی را منتشر نمی‌کنند، اما از آن‌جایی‌که در این هفته علاوه‌بر این تبلت، یک دستگاه دیگر با شماره مدل SM-G892A یا گلکسی S8 اکتیو توانسته‌ است گواهی FCC را دریافت کند می‌توان انتظار داشت که رونمایی از هر دو دستگاه به‌صورت همزمان انجام بپذیرد. به‌هرحال کسب تاییدیه FCC نشان می‌دهد یک دستگاه در مراحل پایانی توسعه بوده و معرفی آن قریب‌الوقوع خواهد بود.

گلکسی تب (A8 (2017