۶ وسیله جانبی جالب که می‌توانید همین الان برای گوشی خود بخرید!

وقتی اسمارت‌فون می‌خریم، بیشتر قسمت جلویی آن است که به چشم می‌آید و توجهات ما بیشتر به همین سمت که دارای صفحه نمایش است جلب می‌شود. اما بیایید یک بار هم شده اسمارت‌فون‌مان را برگردانیم و ببینیم چه کار جدیدی می‌شود با این قسمت انجام داد.

اضافه کردن بند

نوارهایی در بازار هستند که می‌توانید آنها را برای نگه داشتن بهتر اسمارتفون به هر کیس موبایلی که می‌خواهید به راحتی نصب کنید. استفاده از این نوارها باعث می‌شود که احتمال افتادن موبایل از دستانتان کمتر شود و گوشی را به راحتی در دست بگیرید.

استفاده از (پایه) استند

وقتی می‌خواهیم روی هندست‌مان کتاب بخوانیم، فیلم تماشا کنیم یا به ویدئو چت بپردازیم، بهتر است که یک استند جمع و جور داشته باشیم تا مجبور نباشیم کل آن مدت اسمارت‌فون را در دست‌مان نگه داریم. برخی از استندها هستند که می‌توانید آن‌ها را به طور دائمی به پشت تلفن هوشمند متصل و همان طور که در تصویر می‌بینید هر زمان که بخواهید باتوجه به نیازتان باز و استفاده کنید.

البته انواع دیگری هم احتمالا در بازار موجود هستند که شاید کارایی بیشتری داشته باشند. بهترین کار این است که اگر علاقه‌مند به داشتن یکی از این استندها هستید سری به بازار بزنید و از نزدیک مدل‌های موجود را بررسی کنید.

استند مغناطیسی

وقتی مشغول رانندگی هستیم و از قضا می‌خواهیم هم‌زمان از تلفن همراهمان هم استفاده کنیم، بهترین کار این است که یک استند خوب روی داشبورد داشته باشیم تا تلفن را روی آن روبه‌روی چشمان‌مان قرار دهیم. دراین صورت هر زمان خواستیم، می‌توانیم محتوای مورد نظرمان را مشاهده کنیم. استندهای مختلفی در بازار برای متصل کردن اسمارت‌فون به داشبورد وجود دارند که یکی از این انواع، نوع مغناطیسی آن است. البته برای داشتن این نوع باید یا کیس موبایلتان فلزی باشد یا اینکه نوعی را انتخاب کنید که به کیس متصل شود و بتوانید هر زمان که خواستید آن را جدا کنید.

دکمه‌های NFC

برچسب‌های دکمه‌ای وجود دارند که می‌توانید آنها را به قسمت پشتی موبایل متصل کنید و برای هر یک از آن‌ها یک کار ویژه در نظر بگیرید. مثلا یکی را به روشن کردن چراغ قوه اختصاص دهید، از یکی دیگر برای باز کردن برنامه دوربین بهره ببرید و یک دکمه را برای تماس بکار گیرید.

بهترین قسمت استفاده از این دکمه‌ها این است که به هیچ چیز جز NFC و یک برنامه که برای هماهنگی این دکمه‌ها اختصاص داده می‌شود، نیاز نخواهید داشت.

استفاده از کیس‌های خاص

خیلی‌ها دوست ندارند که برای تلفن هوشمندشان کیس انتخاب کنند، هر چند برخی از این کیس‌ها هستند که با استفاده از آن‌ها نه تنها از تلفن هوشمندتان محافظت خواهید کرد، بلکه به آن کاراکتر و زیبایی خاصی هم خواهید بخشید. با این تنوعی که در کیس‌های ساخته شده برای آی‌فون وجود دارد، دارندگان این هندست انتخاب‌های زیادی خواهند داشت. در این‌جا می‌توانید چند قاب عجیب‌و‌غریب موجود برای آی‌فون را ببینید.

کیف پول

کیف‌هایی وجود دارند که به پشت تلفن همراه متصل می‌شوند و ظرفیت قرار دادن چند کارت بانکی و مقداری اسکناس را دارند. با خرید یکی از این انواع کیف پول می‌توانید به راحتی از حمل یک کیف پول اضافه یا جا کارتی اجتناب کنید.