MSI در Computex 2018 از لپ‌تاپ‌های جدید گیمینگ فوق باریک خود رونمایی کرد

شرکت MSI سابقه تولید محصولات کامپیوتری گیمینگ را داراست و در رویداد Computex 2018 نیز سنت‌شکنی نکرده و برای کاربران علاقه‌مند به بازی‌های کامپیوتری ارمغان‌هایی داشته است. این شرکت تایوانی در این نمایشگاه دو لپ‌تاپ گیمینگ جدید را به نمایش گذاشته است. این لپ‌تاپ‌های جدید با نام‌های GF63 و PS42 معرفی شده‌اند.

1528188654_msi_gf63_story-450x253 MSI در Computex 2018 از لپ‌تاپ‌های جدید گیمینگ فوق باریک خود رونمایی کرد

نکته جالب در مورد این لپ‌تاپ‌ها به اندازه آنها بر‌می‌گردد. برخلاف اغلب لپ‌تاپ‌های گیمینگ که اندازه بزرگی دارند و بسیار سنگین هستند، شرکت MSI توانسته است با حل این مشکل لپ‌تاپ‌های گیمینگ‌ را کوچک‌تر و قابل حمل‌تر طراحی نماید. به این منظور آنها از طراحی لبه به لبه (Edge-to-Edge Design) بهره جسته‌اند. قاب‌های باریک به طرز قابل توجهی به کاهش وزن و اندازه نهایی لپ‌تاپ‌ها کمک کرده است. به طور استاندارد لپ‌تاپ‌های MSI مدل GS65 Stealth Thin دارای قابی ۴.۹ میلیمتری هستند!

مدل GF63

لپ‌تاپ گیمینگ مدل GF63 مجهز به یک نمایشگر ۱۵.۶ اینچی با طراحی فوق باریک است که تقریبا لبه‌های کناری قاب در آن حذف شده و ظاهر یک لپ‌تاپ معمولی را به خود گرفته است اما با این حال جای هیچگونه نگرانی نیست و با نگاهی به سخت‌افزار قدرتمند لپ‌تاپ تمام شک و تردید‌ها در مورد قابلیت‌های آن از بین می‌رود. پردازنده Core i7 نسل هشتم اینتل، کارت گرافیک جی‌فورس GTX 1050 Ti شرکت انویدیا و تا بیش از هفت ساعت عمر باتری دیگر جای هیچ صحبتی باقی نخواهد گذاشت.

مشخصات سخت‌افزاری لپ‌تاپ گیمینگ جدید سامسونگ با نام اودیسه Z

49a1aa1e-eaab-42ba-b4dc-8a2c5d775e93-450x264 MSI در Computex 2018 از لپ‌تاپ‌های جدید گیمینگ فوق باریک خود رونمایی کرد

طبق معمول نیز بر روی بدنه آلومنیومی این لپ‌تاپ طرح سپر منقش به اژدهای سرخ رنگ MSI به علاوه یک الگوی نامتقارن دوگانه در قسمت پایینی به چشم می‌خورد. همچنین این لپ‌تاپ گیمینگ با به‌روزرسانی نسخه MSI Dragon Center 2.0 بهینه‌سازی شده است که سبب ارتقای تجربه بازی بازیکنان خواهد شد.

مدل PS42

این مدل ۱۴ اینچی که جدیدترین نسخه از لپ‌تاپ‌های گیمینگ سری پرستیژ (Prestige Series) است با برخوداری از بدنه بسیار نازک تنها ۱۱۰۰ گرم وزن دارد و ضخامت آن نیز فقط ۱۵.۹ میلیمتر است. با وجود ضخامت بسیار کم بدنه این لپ‌تاپ، باز هم فضا برای تعبیه پردازنده Core i7 نسل هشتم اینتل، کارت گرافیک جی‌فورس شرکت انویدیا و حتی یک اسکنر شناسایی اثر انگشت بوده است. همچنین MSI ادعا نموده باتری این لپ‌تاپ تا ۱۰ ساعت قادر به تامین انرژی دستگاه خواهد بود !

1528188647_msi_ps42_story-450x253 MSI در Computex 2018 از لپ‌تاپ‌های جدید گیمینگ فوق باریک خود رونمایی کرد

با توجه به اینکه امروزه توجه خاصی به بهبود لذت تجربه بازی توسط کاربران می‌شود در این لپ‌تاپ نیز از فناوری جدید Killer Wireless xTend استفاده شده است تا طراحی شبکه خانگی توسط بازیکنان راحت‌تر و با کیفیت بالاتری انجام شود. همچنین MSI با همکاری BlueStacks توانسته است تا اپلیکیشن MSI APP Player را نیز توسعه دهد که به کاربران این اجازه را می‌دهد تا بتوانند بازی‌های موبایلی را بر روی لپ‌تاپ گیمینگ خود اجرا نمایند.