آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی A7 مدل 2017 منتشر شد

پس انتشار به‌روزرسانی اندروید نوقا برای گوشی‌های هوشمند رده‌بالای سری گلکسی اس و گلکسی نوت، حالا کمپانی سامسونگ انتشار آپدیت اندروید ۷.۰ را برای گوشی هوشمند گلکسی A7 مدل ۲۰۱۷ نیز آغاز کرده است. گوشی هوشمند نامبرده در ماه ژانویه به بازار عرضه شد؛ اما سیستم‌عامل پیش‌فرض این محصول اندروید ۶.۰ مارشمالو بود. نسخه‌ی فرم‌ور این به‌روزرسانی نرم‌افزاری A720FXXU2BQGB بوده و حجمی معادل ۱۳۹۴ مگابایت دارد. آپدیت مورد بحث در حال حاضر برای کاربران تایلندی گوشی هوشمند گلکسی A7 مدل ۲۰۱۷ در دسترس قرار گرفته است.

به‌روزرسانی اندروید ۷.۰ نوقا باعث ایجاد تغییراتی در رابط کاربری گوشی مورد اشاره خواهد شد و علاوه بر این نوتیفیکیشن‌ها و تجربه‌ی کاربری چند وظیفگی در این نسخه بهبود یافته و دکمه‌های تنظیمات سریع نیز به‌روز شده‌اند. با این آپدیت گوشی هوشمند گلکسی A7 مدل ۲۰۱۷ همانند گوشی هوشمند گلکسی جی ۲۰۱۷ به قابلیت پیام‌رسانی دوگانه مجهز خواهد شد. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا دو حساب کاربری متفاوت در یک شبکه‌ی اجتماعی یا اپ پیام‌رسانی را به صورت همزمان مدیریت کنند. بخش منوی تنظیمات دستگاه در آپدیت مورد بحث تغییر کرده و علاوه بر این شاهد نسخه‌ی جدید Samsung Pass هستیم.

آپدیت اندروید نوقا مثل همیشه باعث افزایش سرعت و پایداری گوشی هوشمند کاربران خواهد شد. علاوه بر این با نصب این به‌روزرسانی، نصب اپلیکیشن‌ها و سایر آپدیت‌ها نسبت به قبل با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. انتظار داریم سامسونگ آپدیت اندروید نوقا گوشی گلکسی A7 مدل ۲۰۱۷ را به زودی برای کاربران سایر نواحی جهان نیز منتشر کند. اگر شما هم یکی از دارندگان گوشی مورد اشاره هستید، با مراجعه به بخش به‌روزرسانی دستگاه، بررسی کنید که آيا این آپدیت جدید برای شما در دسترس قرار گرفته یا خیر.

Android 7 galaxy a7 2017

نظر شما در این مورد چیست؟