آی‌فون ۳GS با قیمت ۴۰ دلار بار دیگر عرضه خواهد شد

honor inner

آی‌فون ۳GS برای اولین بار حدود هشت سال پیش در ژوئن سال ۲۰۰۹ توسط اپل به بازار عرضه شد. پس از توقف تولید در سال ۲۰۱۲، حال بار دیگر شاهد عرضه این اسمارت‌فون قدیمی خواهیم بود.

یکی از سرویس‌های مخابرات بی‌سیم کره جنوبی با نام SK Telink از پایان ماه میلادی کار فروش این دستگاه را از طریق فروشگاه آنلاین SK Seven آغاز خواهد کرد. البته این دستگاه‌ها آی‌فون ۳GS نو نخواهند بود، بلکه بر اساس گزارش ETNews با بسته‌بندی دوباره عرضه خواهند شد. ظاهرا این هندست‌ها هرگز به دست مصرف‌کننده نرسیده‌اند و تنها برای اطمینان از کارکرد آنها از بسته باز شده و به انبار برگردانده شده‌اند.

آی‌فون‌های ۲۰۱۹ اپل نهایتا به درگاه USB-C مجهز خواهند شد

1529013658_iphone3gs آی‌فون 3GS با قیمت 40 دلار بار دیگر عرضه خواهد شد

شاید برخی افراد از شنیدن این خبر خوشحال شوند، اما باید به آنها یادآوری کرد جدای از جذابیت فروش و ملاقات دوباره با آی‌فون ۳GS، سیستم عامل این دستگاه تنها تا نسخه ششم iOS را پشتیبانی می‌کند و این به معنای عدم وجود بسیاری از ویژگی‌های نسخه جدید سیستم عامل اختصاصی اپل است؛ آن هم در شرایطی که به زودی شاهد عرضه iOS 12 خواهیم بود.

هنوز مشخص نیست چه تعداد از این دستگاه ارایه خواهد شد، اما با توجه به این که شرکت عرضه‌کننده در نظر دارد به خاطر افتتاحیه فروشگاه آنلاین خود اقدام به ارایه آی‌فون ۳GS نماید، پس باید گفت با تعداد محدودی از این گوشی مواجه خواهیم بود. با وجود قیمت ۴۰ دلاری این گوشی، به نظر می‌رسد هنوز هم افراد زیادی باشند که خواستار تهیه یکی از قدیمی‌ترین گوشی‌های تولیدی اپل باشند.