اسپاتیفای بیش از ۷۰ میلیون کاربر با پرداخت حق اشتراک دارد

اگرچه اسپاتیفای اخیرا با برخی از مشکلات قانونی دست و پنجه نرم می‌کند، اما تعداد کاربران استفاده کننده از آن در حال رشد است. روز گذشته این پلتفرم اشتراک‌گذاری موسیقی اعلام کرد که شمار کاربرانی که حق اشتراک را می‌پردازند به بیش از ۷۰ میلیون نفر رسیده است. این میزان تقریبا نیمی از جمعیت ۱۴۰ میلیونی استفاده کنندگان از این اپلیکیشن را شامل می‌شود.

اسپاتیفای در حال حاضر در بیش از ۶۱ کشور در حال فعالیت است و ۳۰ میلیون موسیقی را در دل خود جای داده است. این اپلیکیشن از دو میلیارد لیست پخش مختلف بهره می‌گیرد که می‌تواند سازوکار بسیار منحصر به فرد و گسترده‌ای را در اختیار کاربران با پرداخت حق اشتراک بگذارد.

۷۰ میلیون نفر از کاربران این اپلیکیشن با پرداخت حق اشتراک می‌توانند به این اپلیکیشن بدون تبلیغات مزاحم و هم‌چنین گوش دادن آفلاین به بیش از ۱۰ هزار آهنگ مختلف دسترسی داشته باشند. هم‌چنین این کاربران قادر خواهند بود با بهترین کیفیت در تمامی دستگاه‌ها و پلتفرم‌ها به موسیقی دلخواه خود گوش دهند. مطمئنا این موضوع نقطه قوتی برای این کمپانی بوده که قرار است در اواخر سال جاری میلادی در بازار بورس عرضه شود.