اسپیکرهای کامپیوتر ریزر با نام نومو صدا را همانطور که باید شنیده شود پخش می‌کنند

صدا جزئی کلیدی از بازی کردن است و ریزر مجموعه جدیدی از اسپیکرهای با کیفیت را به گیمرهایی که نمی خواهند هدست بگذارند پیشنهاد می‌کند. اسپیکر جدید نومو برای گیمرها طراحی شده است و صدای واضح و فیلتر نشده‌ای را با جداسازی عمدی استریو ارائه می‌کند. بسیاری از سیستم‌های اسپیکر  کمی از کانال استریو چپ را با راست (و برعکس) در تلاشی برای درست کردن صدای بلندتر ادغام می‌کنند، اما وقتی شما در حال بازی هستید که در آن صداها از جهات خاصی پخش می‌شوند، این مورد قابلیت شنیداری شما را به هم می‌ریزند. اسپیکرهای نومو ریزر به هیچ وجه صوتی که دریافت می‌کنند را به این صورت ادغام نمی‌کنند و امواج صوتی را همانطور که دریافت کرده‌‌اند پخش می‌کنند.

سه مدل از این اسپیکر وجود دارد: Nommo Chroma ,Nommo و Nommo Pro.

مدل پایه‌ی اسپیکر نومو همان اسپیکر نومو ساده است. این اسپیکر شامل یک جفت درایور فیبر شیشه‌ای ۳ اینچی همراه پورت‌های باس در عقب و ورودی ۳.۵ میلی‌متری است. این مدل پایه ۹۹.۹۹ دلاری صدای با کیفیت به ما ارائه می‌کند و طراحی شیکی دارد. در این مدل، اسپیکرهای استوانه‌ای سیاه‌رنگ چند سانتی‌متر بالاتر از پایه قرار گرفته‌اند.

مدل بعدی اسپیکر نومو، ریزر نومو کروما است. در نومو کروما، درایورها و ضمائم دقیقا مثل مدل نومو هستند و نورهای آر‌جی‌بی کروما که نماد ریزر هستند، در پایه‌ی استند اسپیکر به چشم می‌خورند. این اسپیکر برق مورد نیاز خود را از طریق اتصال به درگاه یو‌اس‌بی تامین می‌کند. این اتصال یو‌اس‌بی می‌تواند به عنوان مبدل دیجیتال به آنالوگ داخلی برای بهبود کیفیت صوت نیز عمل کند. قیمت اسپیکر ریزر نومو کروما، ۱۴۹.۹۹ دلار است.

اسپیکر نومو

ریزر نومو پرو یک سابووفر و توییترهای جدا به ارمغان می‌آورد

اگر صدای تاثیرگذاری می‌خواهید، ریزر نومو پرو برای شما درست شده است. این اسپیکر طراحی مشابهی با مدل‌های پایین‌تر نومو دارد اما درایورهای اصلی ۳ اینچی با پوشش کولار دارد که هر کدام یک توییتر گنبدی ابریشمی ۰.۸ اینچی دارند تا اطمینان حاصل شود که صداهای بلند، دقیق و واضح پخش می‌شوند. مورد جالب در این اسپیکر، سابووفری ۶ اینچی است که در قسمت پایین و در یک سیلندر سیاه بزرگ قرار گرفته است. این سیستم  THX است، گواهی صدای فراگیر مجازی دالبی و ورودی‌های نوری و بلوتوث علاوه بر ورودی ۳.۵ میلی‌متری و پورت یو‌اس‌بی دارد و البته دارای نورپردازی کروما هم است. قیمت نومو پرو همانطور که از یک اسپیکر سطح بالا انتظار می‌رود بالا است و به ۴۹۹.۹۹ دلار می‌رسد.

 لوگو CES

  
پوشش اختصاصی زومیت از

نمایشگاه CES 2018

یکی از مهم‌ترین رویداد‌های فناوری جهان