انتشار اولین تصاویر از اسمارت‌فون‌های موتو C2 و موتو C2 پلاس موتورولا

به نظر می‌رسد که سر و صدا پیرامون خانواده اخیرا عرضه شده موتو G6 و اسمارت‌فون آینده موتو Z3 پلی همچنان کاربران را به خود مشغول کرده و پیش‌بینی‌ها در خصوص نسل دوم اسمارت‌فون‌های موتو C را به نوعی تحت‌الشعاع خود قرار داده است.

gsmarena_0021-1 انتشار اولین تصاویر از اسمارت‌فون‌های موتو C2 و موتو C2 پلاس موتورولا

تحولات امروز به تصاویری مربوط می‌شوند که برای نخستین بار نگرش واقعا مناسبی از هندست‌های اقتصادی موتو C2 و موتو C2 پلاس ارایه می‌نمایند. همچنین تصاویر مذکور به گوشی موتو E4 نیز نگاهی مشابه داشته و زبان طراحی کلیه دستگاه‌های جدید موتورولا را حفظ نموده است.

گوگل قصد دارد به‌زودی از اولین ساعت هوشمند پیکسل رونمایی کند

gsmarena_003 انتشار اولین تصاویر از اسمارت‌فون‌های موتو C2 و موتو C2 پلاس موتورولا

با این‌حال برخلاف اکثر هندست‌های مدرن که از نمایشگری با ابعاد کشیده به عنوان رویه‌ای معمول استفاده می‌کنند، موتو C2 و موتو C2 پلی با یک نمایشگر استاندارد ۱۶:۹ و حواشی ضخیم در اطراف بدنه تولید می‌شوند که با توجه به رده‌بندی آن‌ها امری قابل پیش‌بینی خواهد بود. بار دیگر ماژول دایروی دوربین در این گجت‌ها خودنمایی می‌کند؛ در حالی‌که حسگر اثرانگشت یکپارچه با دکمه فیزیکی هوم تنها در مدل پلاس قابل مشاهده است. همچنین برای علاقه‌مندان به ثبت عکس‌های سلفی، تصاویر منتشر شده به وضوح وجود فلاش جلویی در هر ۲ دستگاه را تایید می‌کنند. اکثر هندست‌های موتورولا چنین قابلیتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

gsmarena_00100 انتشار اولین تصاویر از اسمارت‌فون‌های موتو C2 و موتو C2 پلاس موتورولا

در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره قیمت‌گذاری، زمان عرضه و حتی مشخصات این اسمارت‌فون‌ها اعلام نشده است.