اولین نتیجه از امتیازات بنچ‌مارک گوشی G7 ThinQ ال‌جی منتشر شد

گوشی G7 ThinQ ال‌جی که قرار است به‌زودی رونمایی شود، تحت نام مستعار LGE GM-710 در کره جنوبی به ثبت رسیده بود و اکنون همین شماره نیز از فرم پایگاه داده‌ای پلتفرم گیک‌بنچ سر درآورده است که با توجه به اطلاعات مندرج در برگه امتیاز بنچ‌مارک، برخی از شایعات مرتبط با سخت‌افزار آن تائید شده است.

G7 ThinQ

در همان ابتدا وجود پردازنده قدرتمند اسنپ‌دراگون ۸۴۵ کوالکام مشخص شده که بدان معنا خواهد بود که تا سرعت ۲.۸ گیگاهرتز و حتی بیشتر کلاک می‌شود و از مودم LTE Cat 18 و همچنین قابلیت ضبط ویدیو‌های ۴K با نرخ سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی خواهد کرد. امتیازات کسب شده این هندست نیز بسیار بالا بوده و در وضعیت تک هسته و چند هسته‌ای با امتیازات بالای رقیب هم‌وطن خودش یعنی گلکسی اس۹ سامسونگ تقریبا یکسان است. البته این امتیازات با توجه به سخت‌افزار‌های تقریبا مشابه، چندان دور از انتظار نیست.

هر‌چند که نتایج اخیر پردازنده A11 جدید اپل که توانسته امتیازات خارق العاده‌ای را به خصوص در تست‌های تک هسته بدست آورد، همه رقبا را به چالش کشیده است، با این حال به نظر می‌رسد در سرعت‌ کلاک‌های بالاتر از حد میانگین، هندست G7 ThinQ با اسنپ‌دراگون ۸۴۵ توانسته است بیشتر تست‌ها را با امتیازات برتر بگذراند.

در نتایج بخش ho-hum که منتشر شده، میزان رم گوشی ذکر شده ولی در لیست، تنها رم ۴ گیگابایتی برای G7 ThinQ مورد تائید قرار گرفته است در حالی که بر اساس شایعات قبلی میزان رم آن تا ۶ گیگابایت و حتی در برخی منابع تا ۸ گیگابایت نیز اشاره شده بود. البته با توجه به شواهد و تجربیات قبلی می‌توان انتظار داشت که هندست G7 ThinQ ال‌جی از رم و حافظه درونی بیشتری برخوردار باشد اما در هر صورت با وضع موجود قیمت‌های وحشتناک گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار، در مورد قیمت‌گذاری و میزان هزینه‌ها باید یک تجدید نظر دوباره انجام شود.