اچ‌تی‌سی تا پایان سال ۲۰۱۷ از سه گوشی جدید رونمایی خواهد کرد

در ماه‌های آغازین سال جاری میلادی، یکی از مدیران ارشد اچ‌تی‌سی عنوان کرد که امسال این شرکت تصمیمی ‌برای عرضه بیش از 6 الی 7 گوشی در سر ندارد. اما اخیرا اطلاعاتی در خصوص اسم رمز و مشخصات سه محصول جدید این شرکت تایوانی که قرار است تا پایان امسال عرضه شوند، در فضای وب منتشر شده که می‌تواند برای طرفداران این برند جالب‌ توجه باشد.

این گوشی‌ها با اسم رمزهای Ocean Master ،Ocean Harmony و Ocean Life معرفی خواهند شد. بر اساس افشاگری یکی از کاربران توییتر به نام Corn Chen، مدل نخست یعنی Ocean Master، از نمایشگر 6 اینچی و دو دوربین 12 و 8 مگاپیکسلی بهره خواهد برد که احتمالا سنسور نخست در قسمت پشتی و دیگری در قسمت جلویی جای خواهد گرفت. این گوشی همچنین، در دو مدل عرضه خواهد شد که مدل نخست به رم 4 گیگابایتی و حافظه داخلی 64 گیگابایتی و مدل دوم نیز به رم 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایتی مجهز خواهد بود.

 

دو اسمارت‌فون دیگر یعنی Ocean Harmony و Ocean Lite نیز تنها در یک نسخه و آن هم مجهز به رم 4 گیگابایتی و حافظه داخلی 64 گیگابایتی عرضه خواهند شد. تفاوت میان این دو در ابعاد نمایشگر نهفته است به‌طوری که مدل Lite از پنل 5.2 اینچی و مدل Harmony از پنل 6 اینچی بهره می‌برد.

براساس آخرین شنیده‌ها، مدل‌های Ocean Master و Ocean Lite در ماه نوامبر معرفی خواهد شد و رونمایی از Ocean Harmony در ماه پایانی سال جاری میلادی اتفاق خواهد افتاد. گفتنی است هیچ کدام از سه گوشی، اسمارت‌فون مورد انتظار این روزهای اچ‌تی‌سی به نام U11 Life نیستند که قرار است تحت پروژه اندروید وان تولید شود.