اینستاگرام قابلیت جدیدی را آزمایش می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تیک تایید آبی رنگ را درخواست کنند

honor inner

در سال‌های اخیر، گسترش ویژگی‌های اینستاگرام با هدف بهبود تجربه کلی برای هر یک از کاربران در این پلت‌فرم انجام شده است. با این حال، با توجه به انجام برخی آزمایش‌های اخیر در این شبکه اجتماعی، به نظر می‌رسد شرکت متعلق به فیس‌بوک ممکن است تنها به دنبال تعداد محدودی از کاربران باشد.

براساس گزارش نشریه استرالیایی Nine، اینستاگرام در حال آزمایش یک روش جدید است که در صفحه تنظیمات این پلت‌فرم اجتماعی پنهان شده است و به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت مستقیم درخواست تایید حساب کاربری خود را از این پلت‌فرم انجام دهند.

هنگامی‌که کاربران درخواست خود را ارسال می‌کنند، اینستاگرام هر یک از آن‌ها را به صورت جداگانه بررسی می‌کند و اگر مورد تایید و پذیرش قرار گیرد، تیک آبی رنگ را به کاربران اعطا خواهد کرد.

هر آنچه که می‌بایست در رابطه با استیکر سوال در استوری اینستاگرام…

در حال حاضر این ویژگی فقط برای تعداد محدودی از کاربران در دسترس است و به نظر می‌رسد تنها کاربران آی‌فون در استرالیا به این  قابلیت جدید اینستاگرام دسترسی دارند اگرچه ادعا شده است که طی هفته‌های آتی امکان دسترسی کاربران اندروید نیز به این ویژگی میسر خواهد شد.

با توجه به بازارهای بین‌المللی، این موضوع مطرح شده است که دیگر کشورها نیز در نهایت این ویژگی را دریافت خواهند کرد، اگر چه ظاهرا اینستاگرام هیچ عجله‌ای برای انجام این کار ندارد.

در حال حاضر، روند تصمیم‌گیری در مورد اجرای این قابلیت کاملا آهسته‌ صورت می‌پذیرد و هنوز نامشخص است، اما به‌طور بالقوه می‌توان از آن به عنوان حرکت استراتژیک این شبکه اجتماعی یاد کرد که کمک می‌کند تا بتواند با سطح بالای درخواست‌هایی که به دنبال راه‌اندازی این ویژگی در هر بازار هستند، مقابله کند.

Instagram-verification-request اینستاگرام قابلیت جدیدی را آزمایش می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تیک تایید آبی رنگ را درخواست کنند