با شرکت در مسابقه گیمینگ MSI MGA 2016، بازی کنید و برنده ۷۵۰۰۰ دلار شوید!

مسابقات MSI MGA (یا همان (Masters Gaming Arena، یک دوره مسابقات مشهور ورزش‌های الکترونیکی است که قبلا با نام MSI Beat IT شناخته می‌شد. این بازی‌ها توسط برند مطرح گیمینگ جهان، MSI برگزار می‌شود و شور و حرارت زیادی در بین گیمرهای حرفه‌ای در صحنه بین المللی ایجاد می‌نماید.

msi-mga01

امسال MSI MGA 2016 با همکاری شرکت Blizzard Entertainment و بازی جدیدش Overwatch، که یک بازی تیراندازی اول‌شخص است، هیجان خاصی به مسابقات آورده است. در این بازی با حضور ۲۲ بازیکن (قهرمان) منحصربه‌فرد و حالت‌های بازی Assault و Escort و Control، سعی می‌شود هدف‌های بازی دنبال شود.  بازیکنان قادر هستند با توجه به شرایط متغیر بازی، قهرمان خود را جابه‌جا کنند. در این مسابقات شاهد تیم‌های مختلفی از سراسر جهان خواهیم بود تا با استفاده از قهرمانان این بازی و همکاری بین اعضای تیم، به اهداف بازی دست پیدا کنند و پیروز شوند.

msi-mga02

ثبت نام آنلاین  MSI MGA 2016 بین تاریخ‌های ۱۵ شهریور تا ۶ مهر ۱۳۹۵ برای  ۳ منطقه (آمریکای شمالی/مرکزی/جنوبی، اروپا و آسیا) صورت خواهد گرفت.  بازیکنان می‌توانند برای ثبت نام به این لینک مراجعه نمایند. انتخاب واجدین شرایط منطقه ای MGA 2016 در تاریخ ۱۳ تا ۲۰ مهرماه  خواهد بود. ۸ تیم برتر هر منطقه در مرحله نهایی منطقه‌ای با هم در تاریخ ۲۳ تا ۳۰ ام مهرماه به رقابت می‌پردازند. در نهایت یک تیم برنده از هر منطقه و یک تیم اسپانسر شده توسط MSI در مسابقه بزرگ نهایی (Grand Final) در تاریخ ۱۷ و۱۸ آذرماه در Gfinity Arena در شهر لندن انگلستان مسابقه خواهند داد که در آنجا تیم های منتخب ۳ منطقه برای جایزه نقدی به مبلغ  ۷۵,۰۰۰ دلار آمریکا و کمک هزینه سفر، به رقابت خواهند پرداخت. تیم قهرمان در مسابقه بزرگ نهایی برنده ۴۰۰۰۰ دلار شده ، نفر دوم ۲۰۰۰۰ دلار، نفر سوم ۱۰۰۰۰ دلار و نفر چهارم ۵۰۰۰ دلار را دریافت خواهند کرد. این نخستین باری است که  مسابقه  بزرگ نهایی در انگلیس برگزار می‌شود.

msi-mga03

برای اطلاعات بیشتر درباره زمان‌ها، جوایز مسابقه و محصولات به وبسایت کمپانی MSI مراجعه نمایید.