بسته اینترنت رمضان ویژه مشترکین همراه اول ارایه شد + جزییات طرح

در این کمپین که از ۱۰ خرداد ماه اجرا می شود، مشابه بسته‌های اینترنت همراه به هر یک از مشترکین، بسته‌ای هدیه داده می‌شود. بسته پیشنهادی به مشترکین بنا به الگوی مصرف آنها طراحی شده و شامل بسته‌های سه ماهه، یک ماهه و هفتگی است.

این کمپین شامل افرادی است که در حال حاضر از اینترنت همراه استفاده نمی‌کنند و یا اگر از اینترنت استفاده می‌کنند، بسته فعال ندارند. هدیه‌ها برای برخی شامل بسته رایگان با حجم‌های مختلف یک ماهه یا یک هفته‌ای و برای برخی شامل بسته‌هایی با ۱۵ الی ۵۰ درصد تخفیف خواهد بود.

DxOMark: شیائومی Mi 8 در تصویربرداری ثابت بر گوشی سامسونگ گلکسی S9…

در این طرح، بسته‌هایی که دارای رزرو خودکار هستند، رزرو خودکار آنها، بسته آلفا+ ۳۰ روزه با حجم ۲ گیگ+۲ گیگ هدیه شبانه به قیمت ۱۲ هزار تومان است. همچنین در زمان خرید این بسته ها دارا بودن بسته رزرو به مشترک اطلاع داده شده و از وی تایید گرفته می شود.

گفتنی است تا زمانی که کمپین رمضان فعال است، پس از اتمام حجمی یا زمانی بسته، محدودیتی در تعداد دفعات خرید مجدد بسته وجود ندارد. حتی مشترک می تواند پیش از اتمام بسته در حال مصرف، بسته پیشنهادی موجود در #۱۰۰۰* را رزرو نماید. بسته های پیشنهادی کمپین، هم مشترکین فعلی و هم مشترکین جدید را که تازه به شبکه پیوسته اند، شامل می شود.

مشترکین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال اپراتور اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.