به‌روزرسانی جدیدی برای گوشی‌های گلکسی S8، گلکسی S8 پلاس و نوت ۸ منتشر شد

اخیرا آپدیت جدیدی از سوی کمپانی سامسونگ برای سه پرچم‌دار سال جاری این غول دنیای تکنولوژی یعنی گوشی‌های گلکسی S8، گلکسی S8 پلاس و نوت ۸ عرضه شده و این به‌روزرسانی در حقیقت بسته امنیتی است که به‌صورت ماهیانه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

این آپدیت، پچ‌های امنیتی ماه دسامبر را برای کاربران به ارمغان می‌آورد و T-Mobile اولین اپراتور مخابراتی موجود در ایالات متحده است که امکان دریافت بسته امنیتی یاد شده را فراهم می‌کند. پس از نصب این به‌روزرسانی، شماره ساخت گوشی‌های گلکسی‌های S8 و S8 پلاس که تحت برند اپراتور T-Mobile قرار دارند به نسخه‌های G950USQS2BQL1 و G955USQS2BQL1 تغییر خواهد یافت.

همچنین گزارش‌هایی از سوی کاربران کره جنوبی عنوان شده که نشان می‌دهد همین بسته امنیتی برای کاربران این کشور نیز قابل دریافت بوده و انتظار می‌رود که سامسونگ در روزهای آینده این آپدیت را به شکل جهانی عرضه کند. دیگر پرچم‌دار این سازنده، یعنی گلکسی نوت ۸ نیز بسته به‌روزرسانی مورد بحث را با حجمی معادل ۱۷ مگابایت دریافت نموده که علاوه‌بر بالا بردن امنیت دستگاه، باعث بهبودهایی جزئی، افزایش پایداری و مرتفع گشتن برخی باگ‌های گزارش شده می‌شود.

لازم به ذکر است زمانی‌که نوتیفیکیشن مربوط به این آپدیت نرم‌افزاری روی اسمارت‌فون شما نمایان شد، ابتدا مطمئن شوید که دستگاه‌تان از شارژ کافی و ارتباط اینترنتی پایدار برخوردار باشد و سپس به دانلود و نصب بسته به‌روزرسانی اقدام نمایید. برای انجام این کار کافیست مسیر Settings About Device Software Updates را دنبال کنید.