به‌روزرسانی نسخه دسکتاپ اینستاگرام مخصوص ویندوز ۱۰ با قابلیت‌های جدید منتشر شد

طبق آخرین اخبار، بعد از مدت‌ها نسخه دسکتاپ اپلیکیشن اینستاگرام مخصوص ویندوز ۱۰ به نسخه جدید شماره ۳۰.۱۵۶۹.۱۲۱۳۳.۰ به‌روزرسانی شد.

یکی از این تغییرات پایان پشتیبانی از ویندوز ۱۰ نسخه موبایل است. اما به‌روز‌رسانی‌های جزیی دیگری نیز انجام شده از جمله اینکه در نسخه جدید امکان آرشیو تصاویر فراهم شده است. البته عکس حذف نمی‌شود اما دیگر در پروفایل نمایش داده نخواهد شد و به صورت مخفی در می‌آید. برای آرشیو کردن عکس‌های مورد نظرتان کافی است به صفحه پروفایل وارد شوید؛ بعد عکس را انتخاب کنید، بر روی آیکن سه نقطه کلیک نمایید و گزینه آرشیو را بزنید.

اکنون در نسخه جدید امکان اشتراک گذاری استوری فراهم شده است. به علاوه شما می‌توانید نسبت به پاسخگویی به کامنت‌های شخصی دوستان اقدام نمایید (کامنت گذاری به صورت پلکانی). همچنین در نسخه جدید این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید آخرین زمان ورود دوستان‌تان به بخش پیام و گفتگو را مشاهده کنید.

برای دریافت این نسخه جدید اپلیکیشن اینستاگرام از سایت مایکروسافت می‌توانید بر روی این لینک کلیک نمایید. به یاد داشته باشید که این اپلیکیشن تنها مخصوص ویندوز ۱۰ بوده و دارای فایل نصب جداگانه نیست و تنها از طریق اپ استور ویندوز قابل دریافت و نصب است. البته فراموش نکنید که حجم فایل نیز در حدود ۱۷۵ مگابایت است.