به‌زودی نسخه‌ ارزان قیمت شیائومی Mi 8 Explorer Edition عرضه خواهد شد

honor inner

Mi 8 پرچم‌دار حال حاضر شیائومی به صورت رسمی چند ماه پیش معرفی شد و ظاهرا فروش آن در بازار به قدری بوده است که شرکت سازنده را مجاب به عرضه مدل‌های جدیدتری از این هندست کند. در صورت عدم اطلاع باید گفت شیائومی نسخه‌های مختلفی از این گوشی عرضه کرده است که در حال حاضر در چین و برخی کشورهای دیگر در دسترس قرار دارند؛ Mi 8، نسخه SE و همچنین Mi 8 Explorer Edition. براساس گفته‌های شیائومی از اواخر ماه گذشته میلادی این خانواده حدود یک میلیون فروش داشته است، آن هم در شرایطی که فروش  Mi 8 در اروپا به صورت رسمی از اگوست آغاز خواهد شد.

Mi-8-Explorer-Edition-02 به‌زودی نسخه‌ ارزان قیمت شیائومی Mi 8 Explorer Edition عرضه خواهد شد

همچنین باید اشاره کرد Mi 8 Explorer Edition هنوز به بازار عرضه نشده است، اما شیائومی دو مدل دیگر از آن را آماده عرضه دارد. آنها به تازگی در آژانس رگولاتوری چینی TENAA، حضور پیدا کرده‌اند و بر اساس اطلاعاتی که به دست آمده به نظر می‌رسد نسخه‌های ارزان قیمت این مدل خواهند بود. شرکت بیان کرده بود که Mi 8 Explorer Edition گران‌ترین مدل در خانواده پرچم‌دار خود بوده و با ۸ گیگابایت رم و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی دارای برچسب قیمتی ۵۷۰ دلاری در چین خواهد بود.

مدل‌های جدید دارای رم ۴/۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴/۱۲۸/۲۵۶ گیگابایتی خواهند بود. متاسفانه ترکیب رم و حافظه داخلی برای این دستگاه‌ها مشخص نشده است، اما به طور معمول باید منتظر مدل‌های ۴/۶۴ و ۶/۱۲۸ گیگابایتی باشیم. با توجه به عدم وجود درگاه کارت حافظه جانبی در این مدل، حافظه داخلی از اهمیت دوچندانی برای خریداران برخوردار خواهد بود.