تصاویر جدیدی از دو اسمارت‌فون نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۱ منتشر شد

چند روز پیش بود که گزارش شد نوکیا در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ توانسته است بیش از ۴.۴ میلیون دستگاه اسمارت‌فون را به فروش برساند، این رقم نوکیا را در کنار ۱۰ برند برتر این حوزه از جمله وان‌پلاس، گوگل، سونی و حتی اچ‌تی‌سی قرار می‌دهد.

با توجه به برنامه‌های این کمپانی، به نظر می‌رسد سال ۲۰۱۸ برای نوکیا موفقیت آمیزتر باشد، زیرا این کمپانی قصد دارد چند مدل جدید را تا آینده‌ای نزدیک روانه بازار کند. به‌تازگی رندرهایی از دو اسمارت‌فون نوکیا به نام‌های نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۱ منتشر شده است که به خوبی شمایل این دو اسمارت‌فون معرفی نشده را به نمایش می‌گذارد.


این رندرها نشان می‌دهد نوکیا ۱، از نسبت تصویر معمولی ۱۶ به ۹ استفاده خواهد کرد و در اطراف نمایشگر آن شاهد حاشیه‌های زاید زیادی هستیم. با این حال با توجه به ظاهر این اسمارت‌فون می‌توان حدس زد این مدل تنها یک گوشی مقرون به صرفه و ارزان خواهد بود.

دستگاه دیگر نوکیا ۷ پلاس است که از نظر ظاهری بسیار زیباتر از نوکیا ۱ است. این هندست از نسبت تصویر ۱۸ به ۹ استفاده می‌کند و از جمله مشخصات آن می‌توان به چیپست اسنپدارگون ۶۶۰ و ۴ گیگابایت رم اشاره کرد.

این رندرها هم‌چنین حاکی از آن هستند که برند نوکیا نیز به پروژه Android One پیوسته است و نوکیا ۷ پلاس می‌تواند اولین هندست نوکیا برای این پروژه باشد. هان‌طور که از رندر مشخص است، نوکیا ۷ پلاس در رنگ‌های سفید و مشکی که در رندر قهوه‌ای به نظر می‌رسد، عرضه خواهد شد.