تگ هویر از ساعت‎ هوشمند ۱۹۷ هزار دلاری رونمایی کرد

تگ هویر در ادامه معرفی ساعت‌های هوشمند لاکچری، به‌تازگی از یک مدل با نام Connected Full Diamond رونمایی کرده که گران‌قیمت‌ترین ساعت هوشمند با سیستم‌عامل اندروید ور است.

از نظر مشخصات سخت‌افزاری و ویژگی‌های فنی، ساعت هوشمند Connected Full Diamond به مدل ۱۶۰۰ دلاری Connected Modular 45 شباهت دارد؛ تگ هویر، مدل فوق را سال گذشته‌ی میلادی معرفی کرد. بدنه ساعت و بندهای آن از جنس طلای سفید ۱۸ عیار است و روی این ساعت با ۲۳.۳۵ قیراط الماس با برش باگت پوشانده شده؛ ۷۸ قطعه‌ی کوچک الماس روی قاب ساعت جای گرفته است و در قسمت‌هایی که بند به آن متصل می‌شود، تعداد برش‌های الماس به ۱۶ عدد می‌رسد؛ روی بندها نیز در مجموع از ۴۹۵ قطعه الماس استفاده شده است.

سایر مشخصات سخت‌افزاری ساعت Connected Full Diamond، تفاوت چشمگیری با مدل‌های موجود در بازار ندارد. روی ساعت‌ هوشمند جدید تگ هویر، سیستم‌عامل اندروید ور ۲.۰ نصب شده است؛ این مدل از نمایشگر آمولد استفاده می‌کند و پردازنده اتم Z34XX اینتل، قدرت آن‌ را تأمین می‌کند. تگ هویر، ساعت‌ هوشمند جدیدش را با پشتیبانی از بلوتوث، وای‌فای، NFC و GPS ارائه می‌دهد.

ساعت مچی Connected Full Diamond تا عمق ۵۰ متری نسبت به آب مقاومت دارد و امکان استفاده از سیستم پرداخت اندروید پی فراهم شده است. تگ هویر ادعا می‌کند که ساعت هوشمند جدیدش با گوشی‌های مجهز به اندروید ۴.۳ یا بالاتر و آی‌اوس‌ ۹.۰ و نسخه‌های جدید سازگاری دارد.

تگ هویر Connected Full Diamond

تگ هویر برای کسانی که ساعت هوشمند‌ ۱۹۷ هزار دلاری این شرکت را خریداری کنند، این امکان را فراهم کرده است تا پس از قدیمی شدن نرم‌افزار و سخت‌افزار ساعت هوشمند Connected Full Diamond، ماژول آن‌ را با یک نمونه مکانیکی ۴۵ میلی‌متری از نوع Chronograph Calibre 5 تعویض کنند.

باید اشاره کرد به همراه ساعت‌ هوشمند Connected Full Diamond که جنس آن از طلای سفید است، مدل Connected Modular 41 نیز معرفی شده است که صفحه‌نمایش امولد با رزولوشن ۳۹۰ در ۳۹۰ پیکسل دارد و از یک گیگابایت رم، ۸ گیگابایت حافظه داخلی و NFC برای تأیید پرداخت‌های موبایل برخوردار است. تگ هویر برای این مدل، قیمتی معقول‌ ۱۲۰۰ دلار در نظر گرفته است.

ساعت هوشمند Connected Full Diamond به حدی گران‌قیمت است که میلیاردها، تنها خریداران احتمالی آن خواهند بود؛ با این وجود اگر به هر صورت مایل هستید ساعت‌ هوشمند جدید تگ هویر را خریداری کنید، پیشنهاد می‌شود یک هدفون پوشیده از الماس را نیز برای هماهنگی بیشتر با ساعت‌ هوشمند خود به ارزش ۱۰۰ هزار دلار انتخاب کنید.