جمع بندی روز اول نمایشگاه MWC 2018

دیروز شاهد برگزاری اولین روز از نمایشگاه MWC 2018 یا کنگره‌ی جهانی موبایل بودیم که میزان کنفرانس‌های متفاوتی بود. طی روز اول برگزاری کنگره‌ی موبایل بارسلونا، کمپانی‌های مختلفی از محصولات جدید خود رونمایی کردند که از جمله‌ی مهم‌ترین کنفرانس‌های برگزار شده باید به نشست‌های سامسونگ، هواوی و نوکیا اشاره کرد.

سامسونگ روز گذشته طی مراسم خود از نسل جدید پرچمدارانش، گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس رونمایی کرد که نگاه نزدیکی به آن داشتیم. هواوی نیز در کنفرانس خود هرچند گوشی‌هوشمند جدیدی را رونمایی نکرد، اما سه تبلت جدید با نام مدیا پد M5 و M5 پرو را در کنار لپ‌تاپ میت‌بوک ایکس پرو رونمایی کرد.

اچ‌ام‌دی گلوبال نیز با دست پری به بارسلونا آمده بود. این کمپانی نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند با برند نوکیا را رونمایی کرد. نوکیا وان، نوکیا ۶، نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۸ سیروکو در کنار گوشی نوکیا ۸۸۱۰ را باید نسل جدید گوشی‌های هوشمند نوکیا خواند که در آینده‌ی نزدیک راهی بازار خواهند شد.

در ادامه می‌توانید تمام اخبار، مقالات و نگاه نزدیک به محصولات جدید رونمایی شده طی اولین روز از برگزاری MWC 2018 را در ادامه مشاهده کنید.