خاطره ای دوستانه از لذت تماشای فوتبال جام جهانی در خانه

BenQ به عنوان برترین تولید کننده ویدئو پروژکتورهای سینمائی با فن آوری DLP در جهان، اخیراً مدل TK800 را با هدف جلب مشتریان در بازار سینمای خانگی و به مناسبت رویداد مهم جام جهانی فوتبال وارد بازار نموده است. بنکیو با تمرکز بر ویدئو پروژکتورهای سینمائی خود، در چند سال گذشته به برند اول جهان در حوزه تجهیزات تصویری نمایشی تبدیل شده است. ابداع فن آوری های انحصاری جهت ارتقاء کیفیت تصاویر حاصل سرمایه گذاری این کمپانی در بخش تحقیق و توسعه خود می باشد.

 

پیش از این، استفاده از ویدئو پروژکتور در منزل برای داشتن لحظات هیجان انگیز در کنار دوستان و خانواده با تماشای تصاویر Full HD وجود داشته است. ولی TK800 با کیفیت ۴K UHD که در آن تعداد پیکسل ها چهار برابرFull HD  است (یعنی ۸٫۳ میلیون پیکسل)، خاطره لذت تماشای فیلم و مسابقه فوتبال را چند برابر می کند. این مدل اختصاصاً دارای حالت (Mode) فوتبال هم می باشد که با استفاده از
فن آوری CinematicColor تصاویری یکپارچه با دقت رنگ حیرت انگیز ارائه می دهد.

فن آوری دیگری که TK800 برای پخش صدا با استفاده از اسپیکر ۵ واتی خود دارد،
CinemaMaster Audio+2 می باشد که به تفکیک صدا و شنیدن جزئیات آن کمک شایان توجهی
می نماید. عمر لامپ طولانی، طراحی زیبا، وزن کم، استفاده از لنزهای با قدرت زوم بالا و قیمت بسیار مناسب آن، از دیگر مشخصات  این ویدئو پروژکتور است که استفاده از آن در سالن پذیرائی منزل شما را تسهیل می کند.

TK800 نه تنها لذت داشتن سینما در خانه را برای شما فراهم مینماید، بلکه باعث می گردد تماشای مسابقات فوتبال جام جهانی، فیلم و بازیهای کامپیوتری با کیفیت حیرت انگیز ۴K و اندازه تصویر تا ۲۰۰ اینچ در کنار خانواده و دوستان، تجربه جدیدی از هیجان را برای شما به ارمغان آورد.

برای اطلاع از مشخصات دقیقتر و قیمت این دستگاه لطفاً به وبسایت شرکت ماتریس که نماینده انحصاری ویدئو پروژکتورهای بنکیو در ایران است، مراجعه نمائید:

www.matris.co.ir