دوربین آی‌فون‌های ۲۰۱۸، احتمالا رزولوشنی بیش از ۱۲ مگاپیکسل خواهد داشت

وقتی بحث دوربین‌ تلفن‌های هوشمند می‌شود، اپل جز بهترین‌هاست، هر چند شاید از نظر مگاپیکسلی از دیگر رقبای‌ش عقب باشد. البته می‌دانیم که مگاپیکسل اهمیت چندانی ندارد، مگر این‌که بخواهید عکس ثبت شده را در اندازه بزرگ پرینت کنید. اما اگر هنوز هم دوست دارید هندستی داشته باشید که مگاپیکسل‌ دوربین آن بالا باشد، می‌توانیم این مژده را بدهیم که آی‌فون‌های سال آینده میلادی احتمالا مجهز به دوربین‌های بهتری از این نظر خواهند شد.

در گزارشی که از دیجی تایمز منتشر شده، می‌خوانیم که اپل علاقه دارد میزان مگاپیکسل هندست‌هایش را افزایش دهد، البته این تصمیم شامل حال آی‌فون‌های امسال نمی‌شود. همچنین این گزارش اعلام کرده که اپل، کمپانی لارگن پرسیژن را برای تولید لنزهایش در نظر گرفته است.

دوربین آی‌فون

با این تفاصیل احتمال این‌که اپتیک دوربین‌های آی‌فون‌های در راه هم بهتر باشد، بالاتر می‌رود. مخصوصا به خاطر این‌که طریقه قرار گیری آن‌ها با توجه به آن‌چه تا به‌حال منتشر شده متفاوت از گذشته است. هر چند تا زمانی‌که این تغییر از نزدیک مورد تست قرار نگیرد نمی‌شود نسبت به برتری جایگاه جدید دوربین‌ها نسبت به جایگاه پیشین نظر قطعی داد.

در آخر باید این مساله را هم در نظر گرفت که دیجی تایمز در زمینه اعلام اخبار مرتبط به اپل زیاد قابل اعتماد نیست.