زوم‌اپ: Astro Mail؛ تغییر شیوه‌ مدیریت ایمیل

اگر جزو آن‌دسته از کاربرانی هستید که مدام در حال دریافت ایمیل‌های مهم هستید و مدیریت آن‌ها همواره برای شما دردسری بزرگ بوده، امروز اپلیکیشنی را به شما معرفی خواهیم کرد که برای همیشه شما را از این مشکل رها می‌کند.

Astro Mail اپلیکیشنی است که شما را در راه مدیریت آسان‌تر و سریع‌تر ایمیل‌هایتان یاری می‌رساند. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این اپلیکیشن به‌اندازه‌ای شما را مجذوبِ خود خواهد کرد که تصورِ فرآیند خسته‌کننده مدیریت ایمیلِ گذشته‌تان نیز برای شما وحشتناک به‌نظر خواهد رسید. تیم Astro Technology‌ با بهره‌گیری از ویژگی‌های هوش‌مصنوعی، بسیاری از کارها را برعهده‌ی خودِ اپلیکیشن محول کرده‌اند.

استفاده از هوش‌مصنوعی در Astro Mail این امکان را به وجود آورده که بسیاری از کارها نظیر، اولویت‌بندی ایمیل‌ها، پاسخگویی به ایمیل‌های بی‌پاسخ، دریافت دستورات صوتی و… صورت پذیرد.

Astro Mail

تاکنون بسیاری از وب‌سایت‌های مطرح دنیای تکنولوژی اپلیکیشن Astro Mail‌ را مورد نقد و بررسی خود قرار داده‌اند و ویژگی‌های متفاوت و خاص آن را سزاوار تشویق و تمجید دانسته‌اند.

کاربران می‌توانند با پیوست حساب کاربری جیمیل یا آفیس ۳۶۵ خود به این اپلیکیشن، از ویژگی‌های فوق بهره ببرند. 

البته ویژگی‌های Astro Mail‌ تنها به موارد فوق خلاصه نمی‌شود، توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن دستیار دیجیتالی داخلی‌ را طراحی کرده‌اند که AStrobot نام دارد. به‌لطف Astrobot کاربران می‌توانند از طریق گفتگوی متن‌محور یا صوتی، راحت‌تر به مدیریت ایمیل‌هایشان بپردازند. برای نمونه، از طریق Astrobot می‌توان تمام ایمیل‌های دریافت‌شده از یک شخصی خاص را حذف یا آرشیو کرد؛ همچنین امکان اتصال Astrobot به بلندگوی هوشمند الکسا یا اپلیکیشن Slack وجود دارد.

با این حال ویژگی‌های فوق تنها بخشی از انبوهِ ویژگی‌های کارآمد این اپلیکیشن است و از آنجایی که اشاره به تمامِ آن‌ها از حوصله‌ی بحث خارج است، فقط ویژگی‌های شاخص AstroMail را به شما معرفی کردیم.

تاکنون این اپلیکیشن بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار بار روی دستگاه‌های اندرویدی نصب شده است و از میان ۱۵۱۵ رأی‌دهنده موفق به کسب امتیاز ۴.۲ شده است؛ این امتیاز در اپ‌استور اپل ۴.۶ بوده است. 

همچنین علاوه بر سیستم‌عامل اندروید و آی‌او‌اس، نسخه‌‌ای از این اپلیکیشن برای رایانه‌های مک نیز در دسترس قرار دارد.