سامسونگ کاربران گلکسی S9 را با قابلیت‌های جدید دوربین آن هیجان‌زده خواهد کرد

اگر تمام گزارش‌هایی که تا به امروز از گلکسی S9 منتشر شده واقعیت داشته باشد، پس نباید منتظر تغییرات زیادی در طراحی آن باشیم. اما به تازگی اخباری انتشار یافته که یکی دیگر از ابعاد این گوشی قدرتمند را نشان می‌دهد. ظاهرا سامسونگ با کار بر روی دوربین گلکسی S9 می‌خواهد آن را تبدیل به یکی از دلایل خریدش توسط کاربران بکند. تیزرهایی منتشر شده است که نشان می‌دهد دوربین پرچم‌داران جدید شرکت کره‌ای یکی از اصلی‌ترین دلایل خرید آنها خواهد بود.

“دوربین، تصوری دوباره” تگی است که سامسونگ برای نشان دادن قدرت دوربین گوشی‌های جدید خود از آن استفاده می‌کند. چندی پیش تیزری از این گوشی‌ها منتشر شد که برخی از قابلیت‌های آن‌ها را نشان می‌داد. تیزری نیز به تازگی با همان تگ گفته شده توسط سامسونگ ارایه شده است که نشان از بهبود عملکرد دوربین در نور کم، ضبط اسلوموشن ویدیو و استفاده از اموجی‌های سه بعدی دارد. گزارش‌ها حکایت از آن دارند که اموجی‌های سه بعدی قابلیتی به مانند Animoji در آی‌فون X است که البته نسخه سامسونگ پیشرفته‌تر خواهد بود.

سامسونگ از گوشی‌های گلکسی S9 و S9 پلاس در ۲۵ فوریه و در نمایشگاه MWC 2018 شهر بارسلونا رونمایی خواهد کرد. مطمئنا طرفداران این گوشی‌ها مشتاق دیدن ویژگی‌های جدید آن‌ها هستند. می‌توان نسبت به انتشار تیزرهای بیشتر و حتی تصاویری از این دستگاه‌ها در روزهای آینده امیدوار بود.