سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی S9 را در دو نسخه معرفی خواهد کرد

برکسی پوشیده نیست که سامسونگ در سال 2018 از نسل جدید خانواده گلکسی S با نام گلکسی S9 رونمایی خواهد کرد. انتظار می‌رود همانند سال‌های پیش این پرچم‌دار در دو نسخه و با نام‌های گلکسی S9 و S9 پلاس معرفی و روانه بازار شود.

به‌تازگی وب‌سایت SamMobile گزارشی را منتشر کرده که مطابق آن فرضیه‌ها درست هستند. ظاهرا سامسونگ فرآیند توسعه سیستم عامل را برای پرچم‌دار آتی خود شروع کرده است. مطابق اطلاعاتی که توسط این فریمور مشخص شده، سامسونگ در حال توسعه دو نسخه از پرچم‌دار آینده خود است.

نرم‌افزار در حال توسعه سامسونگ برای دو مدل G960FXXU0AQI5 و G965FXXU0AQI5 در نظر گرفته شده که در آینده‌ با شماره مدل‌های SM-G960 و SM-G965 شناخته می‌شوند. مطابق اعلام SamMobile، توسعه سیستم عامل این دو هندست زودتر از سال‌های گذشته آغاز شده است.

گلکسی S9

هم‌چنین مطابق برخی شایعات، سامسونگ پرچم‌داران سال 2018 خود را زودتر از سنوات گذشته معرفی خواهد کرد که احتمالا در ماه ژانویه خواهد بود. اگر این اتفاق رخ دهد، در نمایشگاه CES 2018 می‌توانیم شاهد رونمایی از گلکسی S9 باشیم.

هم‌چنین در برخی از شایعات آمده که سامسونگ انحصار چیپست اسنپدارگون 845 را برای یک دوره در اختیار خواهد داشت. در هر صورت تا رونمایی از گلکسی S9 زمان نسبتا زیادی باقی مانده، بنابراین می‌توان انتظار داشت که اطلاعات بیشتری در آینده منتشر شود.