سونی موبایل از میان طرفدارانش در ایران ۵ سفیر انتخاب می‌کند

گروه سونی موبایل با برگزاری مسابقه‌ بزرگ اینستاگرامی Safirsho# پنج سفیر برند انتخاب می‌کند.

۵ نفر اول به عنوان سفیر سونی موبایل ۵ گوشی اکسپریا ایکس جایزه می‌گیرند و به سفری هیجان انگیز خواهند رفت و ۵ نفر دوم، اکسپریا ایکس جایزه خواهند گرفت.

شرایط مسابقه بدین ترتیب است که علاقمندان می‌بایست به یکی از فروشگاه های منتخب که برای این مسابقه تعیین شده، مراجعه نموده، نشان ایکس را از فروشنده دریافت کرده و عکسی خلاق همراه با نشان X بگیرند؛ عکس گرفته شده را با Safirsho# روی صفحه شخصی خود به اشتراک  بگذارند (لازم است که صفحه شخصی کاربر از حالت Private  خارج شده باشد).

خانم مه‌سا نعمت و آقایان خدایار آهی و فرشید عسکری به عنوان هیات داوران از بین تمامی عکس های گرفته شده ۱۰ برنده‌ی کمپین بزرگ safirsho# را بر پایه میزان خلاقیت انتخاب می‌نمایند.

هر یک از این پنج برنده به عنوان سفیر برند سونی موبایل یک عدد گوشی اکسپریا ایکس نیز به عنوان جایزه دریافت کرده و درطی سفر، زیبایی‌های کشور عزیزمان را با امکانات این گوشی‌ها و از زاویه‌ دید Xperia X خود به تصویر خواهند کشید. تصاویر شگفت‌انگیز این سفرها که برندگان، با هوشمندترین دوربین تلفن هوشمند در جهان با فوکوس خودکار پیش‌بینی‌کننده طی سفرهایشان گرفته‌اند، در صفحه اینستاگرام رسمی سونی موبایل SonyXperiaFarsi  با ذکر نام عکاس به اشتراک گذاشته خواهد شد.

مسابقه‌ بزرگ safirsho# از تاریخ شنبه ۲۰ شهریورآغاز می‌شود و در تاریخ ۲ مهر به پایان می‌رسد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه رسمی اینستاگرام سونی موبایل، Sonyxperiafarsi مراجعه نموده و سوال‌های خود را زیر پست مربوط به مسابقه مطرح نمایید.

فهرست فروشگاه‌های منتخب برای این پروژه را در لینک زیر بیابید و یا به بیوگرافی صفحه اینستاگرام مراجعه کنید.

فهرست فروشگاه‌های منتخب

safirsho-2