سیتروئن C3 با قیمت ۱۸۰ میلیون تومان عرضه خواهد شد

حمیدرضا ناظمی مدیر تبلیغات و اطلاع‌رسانی شرکت سیتروئن، ضمن بیان این مطلب که بازار ایران بسیار مستعد توسعه و رشد بوده و همین امر انگیزه‌ی همکاری با سایپا جهت تولید و عرضه‌ی خودروهای متنوع به این بازار است؛ اعلام کرد:

بازار ایران همواره بالقوه ومستعد بوده و به همین دلیل است که محصولات شرکت سایپا و محصولات مشترک ما با این خودروساز ایرانی سال‌ها است که در بازار ایران عرضه می‌شود. با توجه به افزایش دانش مردم باید به سمت عرضه‌ی متنوع‌تر محصولات خود در بازار ایران حرکت کنیم تا بتوانیم نیازهای مشتریان خود را که امروزه بیش از هر زمان دیگری به امکانات و آپشن‌های خودرو توجه می‌کنند برآورده سازیم. امیدواریم با طراحی و ساخت خودروهای به‌روز و مجهز با همکاری سایپا به اهداف خود در بازار ایران دست یابیم.

C3

مدیر تبلیغات و اطلاع‌رسانی شرکت سیتروئن درباره خودروی C3‌ به‌عنوان اولین محصول مشترک این شرکت و گروه خودروسازی سایپا که چند روز پیش معرفی شد؛ اظهار داشت:

قیمت جهانی این خودرو به‌طور متوسط بین ۱۲ تا ۲۰ هزار دلار، متناسب با تیپ و آپشن‌های آن متغیر است. نسخه‌ی وارداتی این خودرو دارای قیمت ۲۰ هزار دلار خواهد بود و تعرفه‌ی ۵۰ درصدی نیز به آن اضافه خواهد شد و بدین‌ترتیب می‌توان گفت قیمت این خودرو در بازار ایران در محدوده ۱۸۰ میلیون تومان خواهد بود. به‌‍طور قطع می‌توان ادعا کرد که قیمت این خودرو کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان است اما قیمت نهایی و قطعی آن هنوز مشخص نیست.

ناظمی درباره ورود دیگر خودروهای شرکت سیتروئن به بازار ایران گفت:

قرارداد سایپا و سیتروئن به‌صورت یک قرارداد مادر و بلندمدت است. لذا همکاری میان این دو شرکت ادامه‌دار خواهد بود و قطعا باید منتظر محصولات جدید تولیدی و وارداتی در بازار خودروی ایران باشیم. اما در حال حاضر تنها خودروی C3 به‌عنوان محصول مشترک این دوشرکت ایرانی و فرانسوی در ایران تولید و عرضه خواهد شد.