شیائومی علاوه‌بر Mi Mix 2، از Mi Note 3 نیز رونمایی خواهد کرد

مدیر‌عامل شیائومی از‌ طریق پستی در شبکه اجتماعی Weibo اعلام کرده که این غول تکنولوژی به‌زودی اسمارت‌فون جدیدی را تحت عنوان Mi Note 3 معرفی می‌کند. Lin Bin مشخص نکرده که آیا این دستگاه در 11 سپتامبر رونمایی می‌شود یا خیر، اما از پست قبلی که در Weibo گذاشته بود می‌توان به این نتیجه رسید که دستگاه موردنظر همراه‌ با Mi Mix 2 معرفی خواهد شد. این مدیر‌عامل قبلا در پستی اعلام کرده بود که کمپانی شیائومی از محصول دیگری به همراه Mi Mix 2 در 11 سپتامبر پرده‌برداری خواهد کرد.


در شایعاتی که از شیائومی Mi Note 3 منتشر شده بود چندین ویژگی مربوط‌ به طراحی و مشخصات آن فاش شده اما Lin Bin هم در یک اقدام غافلگیر کننده بعضی جزئیات این اسمارت‌فون‌‌ را اعلام نموده است. این مدیر‌عامل در پست خود اشاره کرده که Mi Note 3 نسخه‌ بزرگتری از آخرین پرچمدار این کمپانی یعنی Mi 6، خواهد بود. پوستر تبلیغاتی این تلفن همراه نیز این موضوع را نشان می‌دهد.

به‌نظر می‌رسد شیائومی Mi Note 3 دارای صفحه نمایشی منحنی و بدنه شیشه‌ای همانند Mi 6 باشد، البته اندازه‌ای بزرگتر دارد. Mi 6 صفحه نمایشی 5.15 اینچی داشت ولی Mi Note 3 می‌تواند با نمایشگر 5.7 اینچی همانند Mi Note 2 به‌ بازار بیاید. این گوشی هوشمند طراحی متفاوتی خواهد داشت و در اطراف دارای انحنا است. لازم به ذکر بوده که در قلب این محصول اسنپدراگون 835 جای دارد. انتظار می‌رود Mi Note 3 مشخصاتی مشابه Mi 6 داشته باشد اما شاید با یک یا دو تغییر همراه شود.
علاوه‌بر این، پوستر منتشر شده نشان می‌دهد که این اسمارت‌فون تحت حمایت Wu Yifan، یکی از بازیگزان مشهور چینی، قرار دارد که پیش‌تر سفیر Mi 5X نیز بود. درضمن Lei Jun هم تایید کرده که Mi Note 3 درکنار Mi Mix 2 رونمایی خواهد شد.

Mi Note 3