عینک هوشمند جدید Solos مخصوص ورزشکاران معرفی شد

عینک‌ هوشمند سولوس SOLOS با طراحی سبک‌وزن خود به‌عنوان گزینه‌ای مناسب برای استفاده‌ی ورزشکاران معرفی شده است؛ چرا که استفاده از آن در طولانی‌مدت راحت و ساده خواهد بود. این عینک‌ها به ورزشکاران کمک می‌کنند در حین دوچرخه‌سواری از زمان خود بهترین استفاده را ببرند.

مدل جدید عینک‌ هوشمند سولوس که در CES 2018 ارائه شده‌، مجهز به امکانات صوتی است که در مدل قبل موجود نبود. ضمن اینکه این مدل قابلیت برقراری مواردی چون تماس صوتی، گوش دادن و مدیریت فایل‌های موسیقی و چت‌ دارد.

مزیت دیگر سولوس جدید این است که از آی باکس بزرگ‌تری برخوردار است. بنا به گزارش SOLOS، یکی از مشکلات مطرح در خصوص ساعت‌های مچی و دیگر رایانه‌های مخصوص دوچرخه‌سواری این است که برای استفاده از داده‌ها و امکانات آن‌ها، باید نوعی تعامل بین کاربر و دستگاه برقرار شود که همین مسئله باعث کند شدن عملکرد ورزشکار خواهد شد. درحالی‌که آی باکس بزرگ‌تر دسترسی به اطلاعات را ساده‌تر کرده است. ضمن اینکه با نگاه کردن به صفحه نمایشی که مقابل صورت است، می‌توان به‌صورت امن، این دسترسی را کنترل کرد. این عینک هوشمند با Android Wear 2.0 سازگار است.

عینک هوشمند SOLOS

عینک هوشمند جدید سولوس برای دوندگان هم ابزار جذابی است و می‌تواند پارامترهایی چون سرعت، زمان سپری‌شده، قدرت، تعداد ضربان قلب و دیگر موارد را نمایش دهد. ضمن اینکه حتی اگر در وسط ورزش باشید، می‌توانید بدون نیاز به توقف، اعلان‌های گوشی هوشمند خود را مشاهده کنید و در صورت لزوم پاسخ دهید. البته دور از انتظار نیست که عینک هوشمند سولوس هم مانند دیگر گجت‌های پوشیدنی هوشمند ارزان‌قیمت نباشد. قیمت برآوردشده برای این عینک ۴۹۹ دلار است و زمان عرضه‌ی آن مشخص نیست. با این حال گمانه‌هایی وجود دارد که از ورود این عینک در سه‌ماهه‌ی اول امسال به بازار خبر می‌دهد.