فاش شدن لیست گوشی‌های هوشمندی که هواوی قصد معرفی آن‌ها را در سال ۲۰۱۸ دارد

معمولا می‌دانیم که هر سال شرکت‌های مطرح در زمینه ساخت اسمارت‌فون‌ها مانند اپل، سامسونگ، سونی، ال‌جی، گوگل، هواوی و… چه برنامه‌ای برای پرده‌برداری از محصولات تازه خود دارند و تنها چیزی که تا زمان معرفی مشخص نیست، آن است که دستاورد جدید هر کمپانی از چه طراحی و مشخصاتی بهره خواهد برد.

به‌تازگی نیز نقشه راه کمپانی هواوی برای سال آینده فاش شده و اگر این برنامه صحت داشته باشد، تفاوت چندانی در مقایسه با نقشه راه این سازنده در سال گذشته وجود ندارد. براساس اطلاعات منتشر گشته، در سه ماه ابتدایی سال آینده، هواوی درنظر دارد تا بازارهایی که در آن‌ها فبلت پرچم‌دار میت ۱۰ لایت و میت ۱۰ پرو به‌فروش می‌رسد، گسترش دهد و در عین حال نیز از سه محصول تازه موسوم به Maya ،Salina و Honor 1 رونمایی خواهد کرد. البته باید گفت که اسامی ذکر شده تنها اسم رمز این اسمارت‌فون‌ها بوده و قرار است آن‌ها با نام‌های تجاری متفاوتی روانه بازار شوند.

نقشه راه 2018 هواوی

هم‌چنین چینی‌ها درنظر دارند تا سه مدل از نسل تازه پرچم‌دار سری P خود را با نام‌های P PLUS‌ ،P و P Lite در سه ماه دوم سال ۲۰۱۸ در اختیار علاقه‌مندان قرار بدهند. این کمپانی قصد دارد از یک دست‌بند سلامتی جدید با نام هواوی A2 در کنار یک دوربین ۳۶۰ درجه به نام Scale و یک روتر بدون سیم با نام B618 در سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۸ رونمایی کند. باید افزود که این سازنده همراه با پرده‌برداری از سه مدل گوشی‌های سری P در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۱۸،  یک اسمارت‌فون جدید از سری آنر و احتمالا یک روتر دیگر با اسم B525 را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

برنامه این شرکت برای سه‌ماهه سوم سال آینده بسیار خلوت‌تر از دیگر بازه‌های مشابه بوده و چینی‌ها در این مدت به رونمایی از سومین گوشی هوشمند جدید تحت برند آنر بسنده کرده‌اند. در نهایت نیز در سه‌ماهه آخر سال ۲۰۱۸ این شرکت از نسل جدید فبلت‌های سری میت و چهارمین گوشی جدید تحت برند آنر پرده‌برداری خواهد کرد. لازم به ذکر است که صحت نقشه راه فاش شده برای کمپانی هواوی هنوز مشخص نیست و برای مطمئن شدن از درستی آن باید حداقل تا پایان سه‌ماهه اول سال میلادی پیش‌رو صبر نماییم.