قابلیت ریمیکس تصاویر اینستاگرام به جدیدترین نسخه این اپلیکیشن افزوده شد

هر روز قابلیت‌های جدیدی به اینستاگرام اضافه می‌شود. قابلیت ریمیکس تصاویر اینستاگرام جدیدترین ویژگی مفید برای این سرویس است که توسط آن قادر خواهید بود تصاویری که برای شما ارسال می‌شود را ریمیکس کنید.

زمانی‌که در حال تماشای تصویری هستید که دوست شما از بخش دایرکت برایتان ارسال کرده، می‌توانید با لمس آیکون دوربین در قسمت پایین نمایشگر پاسخی برای دوست خود ارسال کنید. این پاسخ می‌تواند یک استیکر  و یا یک عکس باشد. استیکری که می‌فرستید قابلیت تغییر اندازه و جابجایی دارد. پس از این‌که استیکر، متن یا طرح خود را اعمال کردید، نتیجه حاصل می‌تواند در بالا قرار گیرد.

هنگامی‌که شما پاسخی را به این روش برای دوست خود ارسال کنید، دریافت کننده این پیام نیز می‌تواند تصویر ریمیکس شده شما را دوباره ریمیکس کرده و برای خودتان بفرستد و این روند به همین ترتیب ادامه می‌یابد. به‌علاوه، اکنون می‌توانید بر روی پاسخ‌ها کنترل داشته باشید. می‌توانید تنها یک دیدگاه برای پیامی که تمایل دارید یک‌بار مشاهده شود، اعمال کنید یا این‌که به پاسخ‌‌ها اجازه نمایش دهید؛ البته در صورتی‌که با آن مشکلی ندارید.

تصاویر و ویدیوهایی که ارسال می‌کنید به‌طور پیش‌فرض مجوز پاسخ‌ دارند که برای غیرفعال کردن این ویژگی باید روی این تصاویر لمس کرده و نگه دارید. همه این ویژگی‌ها در نسخه 24 اینستاگرام برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS گنجانده شده است.