لنوو از قلم هوشمند Pen Pro در نمایشگاه CES رونمایی کرد

با رشد محبوبیت دستگاه‌های ۲ در ۱ و لمسی، استفاده از قلم هوشمند به یکی از نیازهای اساسی کاربران حرفه‌ای تبدیل شده است. شرکت‌های تکنولوژی نیز با شناخت این نیاز، سعی در ارائه‌ی محصولات جذاب دارند تا مخاطبین را بیش از پیش به تولیدات خود جذب کنند. حال شرکت لنوو از قلم هوشمندی در نمایشگاه CES 2018 رونمایی کرده که دقیقاً همین دست کاربران را هدف قرار داده است. این قلم‌هوشمند که Pen Pro نام دارد، سعی در پوشش نیازهای کاربران حرفه‌ای(به‌خصوص آن‌دسته از کاربرانی که به انجام کارهای طراحی می‌پردازند) داشته است.

نسل جدید Pen Pro، از ۴۰۹۶ درجه‌ی حساسیت برخوردار است که تجربه‌ای بسیار نزدیک به قلم واقعی را در محیط دیجیتالی ارائه می‌کند. برطبق ادعای لنوو، این قلم به‌طور پیوسته ۱۵۶ ساعت شارژدهی فراهم می‌کند؛ همچنین فرآیند شارژ این دستگاه از طریق درگاه USB-C که در آن تعبیه شده، انجام می‌شود.

همان‌طور که می‌توانید در تصویر بالا مشاهده کنید، شرکت چینی لنوو برای این قلم هوشمند ۳ دکمه‌ در نظر گرفته است که شما می‌توانید براساس نحوه‌ی استفاده‌تان، آن را به سلیقه خود از طریق ویژگی ویندوز پن شخصی‌سازی کنید؛ همچنین ۳ عدد نوک قلم به رایگان در جعبه‌ی این محصول قرار داده خواهد شد تا کاربران نگرانی کمتری برای خرابی آن داشته باشند.

برطبق گفته‌ی لنوو، قلم پن پرو با تبلت‌های ThinkPad X1 (نسل سوم) و ThinkPad X1 Yoga (نسل‌ سوم) سازگاری کامل خواهد داشت. این شرکت خبر از ارائه‌ی اطلاعات بیشتر طی هفته‌ی آینده داده است.