لکسوس LC 500 در فیلم سینمایی پلنگ سیاه

هنوز چند هفته به آغاز سوپربال (مسابقه سالانه فوتبال آمریکایی قهرمانی لیگ این کشور) باقی مانده است و لکسوس تبلیغ خود را برای حضور در این بازی بزرگ آماده می‌کند. اما علاوه بر آن، لکسوس برای رویداد دیگری نیز آماده می‌شود و آن حضور در فیلم جدید مارول یعنی پلنگ سیاه (بلک پانتر) با بازی چادویک بوزمن در نقش ابرقهرمان است. 

تیزر تبلیغاتی در حالی شروع می‌شود که پلنگ سیاه بالای یک خودروی لکسوس LC 500 سوار می‌شود و مبارزه سختی برای بازیابی ویبرانیوم (فلز داستانی که سپر کاپیتان آمریکا در دنیای مارول از آن ساخته شده است) انجام می‌دهد. نمایش تا جایی ادامه پیدا می‌کند که ابرقهرمان سوار لکسوس می‌شود و در این موقع تصاویر فناوری‌های موجود در سدان لوکس را برجسته می‌کند؛ فناوری‌هایی مانند نمایش روی شیشه جلو، صفحه نمایش بزرگ سیستم اطلاعاتی و سرگرمی همراه حالت‌های چندگانه رانندگی از این امکانات است که با توجه به حالت انتخاب‌شده، صفحه نمایش پنل دیجیتال هم تغییر می‌کند.

فیلم سینمایی پلنگ سیاه روز ۱۶ فوریه (اوایل اسفند) در سالن‌های نمایش آمریکا اکران می‌شود؛ ولی قبل از آن آگهی سوپربول در ۱۵ بهمن چشم میلیون‌ها بیننده تلویزیونی را به خود مشغول خواهد کرد. 

black panther lexus LC 500 / لکسوس بلک پنتر

به‌تازگی نقش خودروی لکسوس LC 500 در فیلم سینمایی پلنگ سیاه منتشر شده است. به نظر می‌رسد سدان لکسوس یکی از ستاه‌های فیلم باشد؛ تبلیغات خودروهای معروف در فیلم‌های سینمایی بسیار متعارف است و از قرن گذشته تاکنون، این حضور افزایش چشم‌گیری دارد.

لکسوس نیز برای افزایش فروش خودروهای خود از تبلیغات تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی بهره زیادی می‌برد. سال گذشته این شرکت فضاپیمای اسکای‌جت را برای نمایش در فیلم والرین و شهر هزار سیاره تولید کرد. مفهومی ۲۰۵۴ لکسوس نقش مهمی در ضبط موفقیت‌آمیز  فیلمنامه داشت که از سال ۲۰۰۲ تاکنون یکی از بهترین فیلم‌ها از نگاه منتقدین سینما بوده است.

دانلود