مدیرعامل شیائومی: تولید انبوه Mi Mix 2 آغاز شده است

شیائومی‌ این روزها خود را برای رونمایی از نسل جدید گوشی‌های Mi Mix آماده می‌کند. محصولی که قرار است تحت عنوان Mi Mix 2 و البته مجهز به قابلیت‌ها و مشخصات فنی قوی‌تر نسبت به مدل سال قبل معرفی شود و این شرکت چینی امیدوار است که بتواند با این اسمارت‌فون بر میزان فروش گوشی‌های خود در ماه‌های پایانی سال بیافزاید.

در همین رابطه، اخیرا لی جون، مدیر عامل و مرد شماره یک این کمپانی، تصاویری را از جعبه این گوشی منتشر و اعلام کرد که تولید انبوه Mi Mix 2 آغاز شده است.


همانطور که مشاهده می‌کنید، تصاویر تبلیغاتی زیر متعلق به Mi Mix 2 هستند که درواقع، اسمارت‌فونی را نشان می‌دهند که وقتی دوربین آن روشن می‌شود، به لطف حاشیه بسیار پایین، تقریبا نامرئی می‌شود.


در ادامه تیزرهای رسمی‌ Mi Mix 2 را مشاهده می‌کنید که در طی چند روز اخیر در فضای وب منتشر شده است.


لی جون همچنین اطلاعاتی را در خصوص نمایشگر مجهز به نسبت ابعاد 17:9 گوشی Mi Mix  سال گذشته ارائه کرد. وی عنوان کرد که این شرکت حدود شش ماه با گوگل بر سر فراهم کردن قابلیت سازگاری گوشی‌های اندرویدی با نسبت ابعاد 16:9 به مذاکره و گفت‌وگو نشست. در نهایت، گوگل راضی شد تا پشتیبانی از نسبت ابعاد عریض‌تر و گوشه‌های گرد را در گوشی‌های مبتنی بر پلتفرم اندروید فراهم کند.

گفتنی است تلاش‌های شیائومی ‌برای شرکت‌های ال‌جی و سامسونگ نیز بی‌فایده نبود چراکه آن‌ها توانستند از این قابلیت در گوشی‌های G6، گلکسی S8 و گلکسی نوت 8 خود استفاده کنند. با این‌حال، شیائومی‌ قصد دارد در 11 سپتامبر یعنی یک روز قبل از کنفرانس بزرگ کمپانی اپل، با برگزاری کنفرانسی اختصاصی از گوشی Mi Mix 2 رونمایی کرد و باید منتظر ماند و دید که چه میزان از این اطلاعات، به واقعیت تبدیل خواهند شد.