نمایش نمونه‌های مصنوعی آی‌فون X پلاس و آی‌فون ۹ در یک ویدئو!

honor inner

هنوز چندین ماه تا رونمایی از آی‌فون بزرگ اپل فاصله داریم؛ اما این موضوع موجب نخواهد شد که از گفتگو پیرامون پرچم‌داران آینده اپل امتناع کنیم. مخصوصا اگر پیش از معرفی رسمی محصول، اطلاعاتی در دست باشد که صحت برخی شایعات مطرح شده در فضای آنلاین را تایید نمایند.

iPhone-X-Plus-and-iPhone-9-dummy-units-shown-in-hands-on-video نمایش نمونه‌های مصنوعی آی‌فون X پلاس و آی‌فون 9 در یک ویدئو!

وبسایت ۹to5mac از اطلاعات جدیدی پیرامون نسل بعدی گوشی‌های آی‌فون اپل صحبت کرده و در این راستا اقدام به انتشار ویدئویی نموده است که مجموعه‌ای از نمونه‌های ساختگی آی‌فون X پلاس و آی‌فون ۹ را نمایش می‌دهد. این هندست‌ها با گوشی‌های آی‌فون فعلی نظیر آی‌فون ۷ پلاس و آی‌فون X مقایسه می‌شوند. همان‌طور که در ویدئو مشاهده می‌شود، آی‌فون X پلاس با وجود بهره‌مندی از نمایشگر بزرگ‌تر ۶.۵ اینچی، اندازه‌ای مشابه با آی‌فون ۷ پلاس خواهد داشت. اما خلاص شدن آی‌فون X آینده از حواشی بزرگ موجود در برخی مدل‌های کنونی آی‌فون، کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

سرانجام سامسونگ و اپل بر سر یک پتنت قدیمی توافق کردند

iPhone-X-Plus-and-iPhone-9-dummy-units نمایش نمونه‌های مصنوعی آی‌فون X پلاس و آی‌فون 9 در یک ویدئو!

گفته می‌شود که آی‌فون ۹ مجهز به نمایشگر کوچک‌تر ۶.۱ اینچی خواهد بود که البته همچنان بزرگ به‌شمار می‌آید. ظاهرا این هندست، ارزان‌ترین مدل آی‌فون عرضه شده در سال جاری خواهد بود و احتمالا قیمت‌گذاری آن از ۷۰۰ دلار آغاز می‌شود. با این‌حال بر اساس شایعات، آی‌فون ۹ از نمایشگر LCD و یک دوربین پشتی منفرد بهره خواهد برد.

Dg9OrvNVQAAU-RH نمایش نمونه‌های مصنوعی آی‌فون X پلاس و آی‌فون 9 در یک ویدئو!

همچنین ویدئوی منتشر شده، چندین قاب که از مدل‌های ساختگی آیفون‌ها محافظت می‌کنند را به نمایش می‌گذارد. این موضوع نشان می‌دهد که در حال حاضر، تولیدکنندگان ابزارهای‌جانبی فرآیند طراحی کیس برای مدل‌های جدید آی‌فون را پیش از معرفی رسمی آن‌ها از سوی اپل آغاز کرده‌اند.