هدیه ویژه Foursquare به مناسبت ده میلیارد اعلام حضور

کاربران Swarm نرم‌افزار شرکت Foursquare، ده میلیارد اعلام حضور، تجربه، ماجراجویی و یا حتی خاطره خود را با دیگر کاربران سراسر جهان به اشتراک گذاشته‌اند و به همین مناسبت، مسئولان این شرکت هدیه ویژه‌ای را برای کاربرانشان درنظر گرفته‌اند. 

به گزارش وب‌سایت Theverge، مسئولان Foursquare نسخه iOS و اندرویدی نرم‌افزار Swarm را آپدیت کرده‌اند تا کاربران با جمع‌آوری سکه از طریق استفاده از دستگاه همراه خود هدایایی را دریافت کنند. به این ترتیب، وقتی کاربر تجربه‌های خود را در قالب حضور در مکان شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف ثبت کند، سکه‌هایی را دریافت خواهد کرد. پس از این، کاربر می‌تواند از این سکه‌ها استفاده کرده و نوشیدنی رایگان در کافی‌شاپ‌ها بنوشد. نکته قابل توجه اینکه Crowley سرپرست بخش محصولات Foursquare اعلام کرده در قالب اضافه شدن این ویژگی، هیچ پولی بین این شرکت و کسب و کارهای محلی رد و بدل نخواهد شد. با وجود این، در صورتی که Swarm شاهد افزایش حضور کاربران باشد این احتمال وجود دارد تا سیاست Foursquare هم تغییر کند. 

همان‌طور که می‌دانید، Swarm نرم‌افزاری است که برای iOS، اندروید و ویندوزفون 8.1 عرضه شده و به کاربران امکان اعلام حضور و به‌اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی را در داخل شبکه اجتماعی موردنظرشان می‌دهد. این نرم‌افزار در واقع زیرمجموعه‌ای از برنامه قدیمی Foursquare است. 

 

مرتبط: 

– شش نکته که در مورد Foursquare نمی‌دانستید