چگونه ارتباط بین اکانت‌ اینستاگرام را با فیس‌بوک قطع کنیم؟!

لینک شدن و ارتباط اکانت‌ اینستاگرام با اکانت فیس‌بوک مزایای خوب و جالبی دارد. شما به‌راحتی می‌توانید با ارسال تصاویر در اینستاگرام آنها را در اکانت فیس‌بوک‌تان نیز به نمایش بگذارید. همچنین دوستان فیس‌بوک‌تان خیلی راحت‌تر می‌توانند شما را در اینستاگرام نیز پیدا کنند و برعکس شما هم می‌توانید دوستان اینستاگرام‌تان را در فیس‌بوک پیدا کنید.

اما اگر دوست داشته باشید این دو اکانت را از هم جدا نگه دارید، مشکلی نیست، با ما همراه باشید تا با چند مرحله ساده به شما برای انجام این‌کار کمک کنیم.

چطور اکانت‌های اینستاگرام و فیس‌بوک را از هم مجزا کنیم؟

  1. در ابتدا اکانت اینستاگرام موجود بر روی گوشی‌تان را باز کنید.
  2. به گزینه Options بروید و در زیر تب Settings، مسیر Linked Accounts Facebook را دنبال کنید.
  3. بر روی گزینه Unlink Account ضربه (تپ) بزنید.
  4. در سیستم عامل‌ iOS پیامی با این مضمون که “آیا از قطع ارتباط با اکانت فیس‌بوک مطمن هستید؟” نشان داده می‌شود و شما می‌بایست گزینه Yes, I’m Sure را انتخاب کنید.

اگر شما در اینستاگرام یک اکانت برای کسب‌و‌کار دارید، مجبورید ابتدا وارد اکانت شخصی خود شوید. برای اینکار خیلی راحت می‌توانید وارد قسمت Options شده و در زیر تب Business Settings، گزینه Switch Back to Personal Account را انتخاب کنید.

بعد از انجام مراحل بالا می‌توانید مطمئن باشید که از این به بعد، دیگر هیچکدام از پست‌های اینستاگرامی شما در فیس‌بوک‌تان نشان داده نخواهد شد و از هیچ‌ یک از دوستان فیس‌بوکی شما خواسته نخواهد شد تا شما را در اینستاگرام دنبال کنند.