گوشی جدید موتورولا با دوربین دو‌گانه و نسبت تصویر ۱۸:۹ در راه است

honor inner

با در پیش‌بودن رویداد عرضه محصولات جدید موتورولا در ماه آگوست، اخیرا رندرهای دو گوشی بسیار شبیه به‌هم به نام‌های موتورولا وان و موتورولا وان پاور به بیرون درز کرده که تا حدودی مشخصات جدیدترین گوشی‌ اندروید وان این برند معروف را فاش کرده است. شرکت موتورولا به احتمال زیاد علاوه بر این دو دستگاه، گوشی سومی نیز در دستور کار خود دارد که کمی متفاوت‌تر از آن‌ها خواهد بود.

اگر از طراحی پشت شروع کنیم به نظر می‌رسد که این گوشی جدید، از المان‌هایی از موتورولا وان و وان پاور که به ترتیب شامل بدنه شیشه‌ای و ماژول دوربین عمودی است، بهره می‌برد. اما نکته جالب توجه این است که این مدل برخلاف دو مدل قبلی علامت اندروید وان را در پشت خود ندارد و این فرضیه را قوی می‌کند که این گوشی احتمالا از استوک اندروید نبوده و بخشی از سری موتورلا موتو خواهد بود. این مدل همچنین از نسبت تصویر ۱۸:۹ بهره می‌برد که متفاوت از پنل ناچ‌دار است.

اسمارت فون جدید موتورولا با ویژگی‌های جدید در راه است

اما صرف‌نظر از مشخصات فیزیکی این دستگاه، هیچ اطلاعاتی درباره اینکه این گوشی قرار است چه چیز خاصی ارایه کند و نحوه قیمت‌گذاری آن به چه نحو خواهد بود، وجود ندارد. با این‌حال، با در نظر گرفتن این موضوع که این شرکت قرار است در رویداد ماه آگوست از گوشی پرچم‌دار خود یعنی موتو زد ۳ رونمایی کند و از آن‌جایی که پیش از این، موتو زد ۳ پلی در کنار لاین‌آپ G6 و موتو E5 عرضه شده است، تنها حلقه مفقوده در این بین یک گوشی هوشمند مجهز به پردازنده‌های اسنپ‌دراگون ۶۶۰ یا ۷۲۰ است که البته این امر منجر به قیمت‌های نسبتا بالاتری برای آن (در مقایسه با قیمت محصولات فعلی موتورولا) خواهد شد.

فعلا همه این‌ گفته‌ها در حد حدس و گمان است و تصاویر لو رفته حتی ممکن است مربوط به یک نمونه اولیه کنسل شده موتورولا وان باشد. با این‌حال، اگر شرکت تصمیم داشته باشد که از گوشی جدیدی رونمایی کند، این اتفاق به‌طور رسمی در رویداد ۲ آگوست و در کنار سایر محصولات این برند رخ خواهد داد.