گوگل قصد دارد به‌زودی از اولین ساعت هوشمند پیکسل رونمایی کند

به نظر می‌رسد سال ۲۰۱۸ یک سال فوق‌العاده خوب برای شرکت گوگل بوده است. بعد از رونمایی از اندروید P در هفته گذشته، اکنون نوبت به برگزاری یک رویداد مهم دیگر است و احتمالا دو مدل از گوشی‌های هوشمند پیکسل را معرفی خواهد کرد.

google-pixel-smartwatch-450x295 گوگل قصد دارد به‌زودی از اولین ساعت هوشمند پیکسل رونمایی کند

انتشار اولین تصاویر از اسمارت‌فون‌های موتو C2 و موتو C2 پلاس موتورولا

با این حال به گفته ایوان بلاس، لیکر مشهور، گوگل همچنین قصد دارد  تا از اولین ساعت هوشمند پیکسل به همراه دو مدل گوشی‌های هوشمند پیکسل ۳  و پیکسل ۳ ایکس‌ال رونمایی کند. در ضمن برای افرادی که منتظر دیدن این گجت پوشیدنی جدید گوگل هستند باید اعلام کنیم که شرکت سه طرح متفاوت از این ساعت هوشمند را عرضه خواهد کرد تا با وجود رقبای قدرتمند در این حوزه، بتواند کاربران مختلف با سلایق گوناگون را جذب خود نماید.

به علاوه Roland Quandt از وبسایت Winfuture.de ادعا کرده است که اولین ساعت‌های هوشمند پیکسل گوگل با اسم‌ رمز‌های Triton، Ling و Sardine نام‌گذاری شده‌اند. همچنین هر سه مدل پردازنده اسنپ‌دراگون پوشیدنی ۳۱۰۰ کوالکام را به کار گرفته‌اند و به نظر می‌رسد کارایی مصرف باتری نیز در آنها بسیار بالاست.

البته متاسفانه فعلا اطلاعاتی در مورد اندازه هر مدل و همچنین پشتیبانی کردن یا نکردن از LTE در دست نیست و حتی مشخص نیست تفاوت بین مدل‌ها دقیقا در چیست. امیدواریم تا به‌زودی خبر‌های بیشتری در مورد این محصولات پوشیدنی جدید گوگل منتشر شود و ببینیم شرکت چه برنامه‌هایی را در این رابطه دارد.