۸ گوشی برتر دنیا در مرحله حذفی آی‌تی‌رسان کاپ را بشناسید!

با پایان یافتن ۲۴ رقابت حساس و نفس گیر در مسابقات مقدماتی جام آی‌تی‌رسان که ۱۶ گوشی برتر دنیا در مقالاتی اختصاصی به رقابت با یکدیگر پرداختند، از هر گروه ۲ گوشی به مرحله بالاتر راه یافتند تا از ۱۸ مرداد ماه، رقابت خودشان را در بخش حذفی آغاز کنند.

در اینجا قصد داریم تا نگاهی به این ۸ گوشی برتر انداخته و مسابقات آن‌ها را با یکدیگر مرور کنیم.

مسابقه اول: هواوی P9 پلاس در مقابل آی‌فون ۶S پلاس

این رقابت در ۱۸ مرداد ماه، ساعت ۱۲ برگزار خواهد شد. گوشی قدرتمند هواوی که توانست هر ۳ بازی مرحله مقدماتی خودش در گروه A را با پیروزی پشت سر بگذارد، به مصاف آی‌فونی می‌رود که یک شکست را در کارنامه خودش می‌بیند (مقابل ال‌جی G5) و با دوم شدن در گروه C حال بایستی رودروی محصولی قرار بگیرد که آن هم واژه پلاس را با خودش به یدک می‌کشد.

بدون شک این رقابت جذاب و نفس‌گیر، با توجه به توانایی‌های هر دو دستگاه که در بسیاری از موارد شبیه به یکدیگر هم هستند، بسیار جذاب و نفس گیر خواهد بود.

p9-plus-vs-6s-plus-9

مسابقه دوم: ال‌جی G5 در مقابل سامسونگ گلکسی نوت ۵

در این مسابقه، دو نماینده کره‌ای در مقابل همدیگر صف آرایی خواهند کرد. یکی از آن‌ها محصولی ماژولار که همچنان عنوان پرچم‌دار بودن را یدک می‌کشد و دیگری یک فبلت مشهور که چند روز پیش، سری جدیدتر آن نیز معرفی شد و حال قصد دارد تا نشان دهد که دود از کنده بلند می‌شود و با اثبات توانایی خودش به همگان، نام نوت را در جهان مجددا طنین انداز کند!

این رقابت جذاب در ۱۹ مرداد ماه و ساعت ۱۲ ظهر آغاز خواهد شد و طبق روال معمول شما ۳ روز فرصت دارید تا در آن شرکت کنید.

LG G5 Review (18)

مسابقه سوم: مایکروسافت لومیا ۹۵۰XL در مقابل هواوی میت ۸

تمام مسابقات مرحله حذفی جذاب بوده و بین غول‌های این رقابت‌ها برگزار خواهد شد و بی‌تردید مشاهده قوی‌ترین گوشی ویندوزی دنیا در مقابل یکی از برترین فبلت‌های اندرویدی، جذابیت‌های بسیار زیادی برای همه خواهد داشت.

این مسابقه در روز ۲۰ مرداد ماه و ساعت ۱۲ شروع می‌شود و بایستی ببینیم که این دو گوشی غول پیکر و جذاب،‌ چه چیزهایی برای رو کردن در مقابل یکدیگر دارند.

lumia-950-1

مسابقه چهارم: سامسونگ گلکسی S7 Edge در مقابل شیائومی Mi5

اما مسابقه آخر مرحله یک هشتم نهایی برای مشخص شدن ۴ گوشی برتر دنیا جهت حضور در نیمه نهایی، بین اسمارت فون مشهور سامسونگ و پدیده این مسابقات شکل خواهد گرفت. جایی که S7 Edge با کوله‌باری از تجربه و امکانات فراوان به سراغ محصولی جوان اما جویای نام می‌رود که ادعای بسیاری در توانایی‌های خودش دارد.

برای دیدن این رقابت بایستی تا ۲۱ مرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر صبر کنید تا ببینیم پدیده در مقابل باتجربه چه نتیجه‌ای را رقم خواهد زد.

Samsung-galaxy-s7-edge-1

شما می‌توانید تمام مسابقات برگزار شده تا پیش از این رقابت را در اینجا مشاهده کنید.

همچنین شرح خلاصه از مبارزات گذشته در هر کدام از ۴ گروه، در لینک‌های زیر درج شده است.

Group-A-Cover

گروه A

Group-B-Cover

گروه B

Group-C-Cover

گروه C

Group-D-Cover

گروه D

آی‌تی‌رسان کاپ را تا مشخص شدن بهترین و محبوب‌ترین گوشی دنیا دنبال کنید…

hami2